PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 76 795
ocen
3,6 10 1 76795
1,4 14
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

... i tym bardziej na 1 to świadczy chyba o tym jak wiekszosc osob jest uzaleznionych od innych ktorzy hejtowali dla zabawy, niejaki Raczyk zjechal po bandzie ten film i juz potem ludzie jak małpy zaczeły robic to samo bo tak najłatwiej jest ,mam wrazenie ze
ogladajacy nie ma własnego zdania lub jak łatwo jest takiego typa kupic jedną ostrą krytyke pewnie tez przeszkodzilo to ze film jest podróbą kac vegas choc po obejrzeniu to jednak troche dalekodo oryginału . Tak obejrzalem do konca choc dlugo sie zbieralem
przez tak kompromitujące recenzje i jak dla mnie takiej tragedi to nie ma choc fakt film jest ogolnie zalosny , sztuczny i bez sensu a niektorzy aktorzy to jaksby sie z kosmosu urwaly ale wg mnie na 1 nie zasluguje widzialem gorsze filmy i duzo bardziej
przypałowe jak np YYreek i Gulczas a nawet i durne polskie podróby znanych filmów ...

ocenił(a) film na 8
Adamos_2

oczywiście! napisałeś obiektywnie, normalnie, bez nienawiści, ale nikt z tych ludzi się do błędu nie przyzna i Ci nie odpisze bo nie mają argumentów. Potrafią tylko ubliżać. A teraz film bronią jeszcze zdarzenia z Poznania, gdzie jakis klub nocny zamknęli, bo działo się tam dokładnie to samo co w kac wawie - .piguła i ściąganie kasy z kart

ocenił(a) film na 8
Michul36

a do tego CODZIENNIE od ponad 2 lat podbijają tylko negatywne wpisy

Michul36

Nawet dziś!

sendomars

To są naprawdę niezłe odjazdy na tym forum. Pisałeś o tym 5 lat temu, 4 lata po premierze. Ja rzadko bywam na filmwebie, ale co się zaloguję to dostaję powiadomienia o nowym wpisie na tym forum. I tak było też dzisiaj
A dzisiaj mamy 9 lat po premierze, a tu znowu jakiś koleś od rana komentuje negatywne posty.
I tak jak 5 lat temu zauważyłem, że ktoś podszywa się pod inne konta, tak dzisiaj widzę, że jak koleś copycall napisał coś pod postem pozytywnym, to zaraz jakiś dziwak założy konto callcopy i skomentował post negatywny
Nie wiem o co tu chodzi. Czy ktoś zainstalował tu jakiś program który zakłada nowe konta i komentuje negatywne posty, czy też ktoś dostał na punkcie tego filmu jakiejś niewiarygodnej wręcz obsesji i codziennie wchodzi na to forum stlakować ten film
Jak myślicie?

Co do samego filmu to przez ostatnie lata widziałem go jeszcze 2 razy i powiem tak, jak kolega Michul, którego post poparłem 5 lat temu - film nie zasłużył na taką falę krytyki. Nie było to arcydzieło kino, ale jaki film w ostatnich 15 latach był? Jaki?
Poza tym to było komercyjne kino, zwykła komedyjka, jedne momenty bardziej śmieszne, inne mniej i tyle

A zrobiono wokół tego filmu taką otoczkę, jakby od tego filmu cokolwiek zależało
Czepiano się aktorów, a właśnie gra niektórych była największym plusem filmu
Dlatego nie wierzę, że ta nagonka była przypadkowa, tak samo, jak nie jest przypadkiem to, że ktoś tu codziennie siedzi i do znudzenia deprecjonuje ten film
Nie wiem , co tacy ludzie mają w głowie, ale widać nie za dużo maja, tylko możemy zadać pytanie - czy ktoś im za to płaci, czy to jednak choroba psychiczna.
9 lat po premierze to już raczej nikt za nic nie płaci, więc to raczej choroba

ergatone

Prawda!

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Minęło 11 lat od premiery, a ten baran cały czas tu siedzi - wejdźcie na forum w najnowsze i sprawdźcie - podbił jednego dnia chyba z 50 negatywnych komentów

teraz zaraz zobaczycie, ze zaraz po moim wpisie też się pojawi w którymś z tych nicków które wymieniłem i będzie negatywne posty komentował, wciskał spacje, i odwalał te śmieszne cyrki, które uskutecznia tu od 11 lat

buhahahha

Bslagura

================================================================================ ================================================================================ ==============







znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - Bslagura/jahiiito/ergatone/hyerzac podbił posty pozytywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)



Minęło 11 lat od premiery, a ten Piotrek cały czas tu siedzi i zawyża sobie oceny - wejdźcie na forum i sprawdźcie - ocenił samego siebie jednego dnia chyba na 1000 10-tek.



teraz zaraz zobaczycie, ze zaraz po moim wpisie też się pojawi w którymś z tych nicków które wymieniłem i będzie pozytywne posty komentował, zawyżał samemu sobie oceny, i odwalał te śmieszne cyrki, które uskutecznia tu od 11 lat

buhahahha








================================================================================ ==========================================================

Orlagura

no i gdzie jest to zaraz trollu? To ty reagujesz od razu, chociaż nikt cie nie uprzedza, kiedy doda wpis, a to znaczy że od 11 lat siedzisz na tym forum jak poj... KAŻDEGO dnia!!!!!!!!!!

Niezmordowany od 11 lat jest niejaki orlagura alias antypit/protip/retboor, onegdaj znany tu jako hizycc i ksawi_filmaniak - tylko jakiś bilet95 po pół roku ciszy na forum dodał koment pod pozytywnym komentarzem pan orlagura od razu podbił jakiś negatywny, żeby był w najnowszych!

On ma taką obsesję na punkcie scenarzysty, że nawet kiedyś w wigilię o 6.40 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, (ale zrzuty ekranu mamy), a widząc ten wpis jutro rano, czyli w kolejną wigilię od razu doda tu komentarz bo jak zwykle będzie tutaj na codziennym "dyżurze" i będzie pierd... o mitycznym panu Piotrze, jak to robi od 11 lat tutaj i od 6 na forum "Na układy"


Kto z normalnych ludzi przez 6 lat zaraz po wstaniu z łóżka zapierd... na forum "Na układy" albo "Kaca", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czegoś nie skomentował, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat

jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek pozytywny wpis i odczekajcie 15 min - pan orlagura na pewno się pojawi

ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha

jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo orlagura/antypit!

buhahahaha!!!

Bslagura

No i Piotrek wrócił z podrózy i odezwał się.

Niezmordowany od 11 lat jest niejaki Pan Piotr alias Bslagura /Michul36/ergatone, onegdaj znany tu jako hyerzaci herszton - tylko jakiś 72_kudlaty miesiącu ciszy na forum dodał koment pod pozytywnym komentarzem , żeby był w najnowszych!

Pan Piotr ma taką obsesję na swoim punkcie , że nawet kiedyś w wigilię o 3.15 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, a widząc ten wpis jutro rano, czyli w kolejną wigilię od razu doda tu komentarz bo jak zwykle będzie tutaj na codziennym "dyżurze" i będzie zawyżał ocenę i pierd... o tym jaki wspaniały jest film, a inni nic nie rozumieją, jak to robi od 11 lat tutaj i od 6 na forum "Na układy"


Kto z normalnych ludzi przez 6 lat zaraz po wstaniu z łóżka zapierd... na forum "Na układy" albo "Kaca", żeby popodbijać swoje własne komentarze, żeby w razie czegoś podbić pozytywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat

jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis wpis i odczekajcie 15 min - Pan Piotr na pewno się pojawi

ja tak co parę dni wytykam Panu Piotrowi nieuczciwe zawyżanie sobie statystyk na filmwebie, a on zawsze mimo to robi, hahaha

jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo Piotrze!

buhahahaha!!!



jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.


ocenił(a) film na 7
Michul36

Prawda!

jahiiito

Niestety tak, Rzadko jestem na filmwebie, ale to co się dzieje na tym forum to ewenement na skalę światową
Też poparłem michula, bo uważałem, że film był za bardzo krytykowany, wręcz hejtowany, choć cały czas robi się podobne czy nawet gorsze i jakoś nikt nie wywołuje wokół nich takiej fali hejtu
A to było 4 lata po premierze. Ja rzadko bywam na filmwebie, ale co się zaloguję to dostaję powiadomienia o nowym wpisie na tym forum. I tak było też dzisiaj
A dzisiaj mamy 9 lat po premierze, a tu znowu jakiś koleś od rana komentuje negatywne posty.
I tak jak 5 lat temu zauważyłem, że ktoś podszywa się pod inne konta, tak dzisiaj widzę, że jak koleś copycall napisał coś pod postem pozytywnym, to zaraz jakiś dziwak założy konto callcopy i skomentował post negatywny
Nie wiem o co tu chodzi. Czy ktoś zainstalował tu jakiś program który zakłada nowe konta i komentuje negatywne posty, czy też ktoś dostał na punkcie tego filmu jakiejś niewiarygodnej wręcz obsesji i codziennie wchodzi na to forum stalkować ten film
Nie wiem jak Ty to skomentujesz, ale dla mnie jest to ewenement i sytuacja nigdzie indziej nie spotykana
W ogóle zobacz na forum, ile podejrzanych kont dodało tu posty bardzo negatywne, a z kilometra capi od nich fejkami
Możliwe, że ktoś opłacił jakąś fabrykę trolli
Zdziwiłbyś się, gdyby tak było? Bo ja nie

Michul36

racja

hyerzac

Ja też poparłem michula 5 lat temu, 4 lata po premierze
Dzisiaj zdanie podtrzymuje, ale jest 9 lat po premierze, a tutaj tak jak michul pisał, cały czas codziennie ktoś podbija negatywne komentarze. Wejdź na forum i zobacz - dzisiaj rano jakiś koleś był już jakoś o 7 rano...

Rzadko jestem na filmwebie, ale co się zaloguję, to mam powiadomienia o nowym wpisie na tym forum...
Czy to normalne wg Ciebie? Dla mnie to jakiś matrix po prostu

ergatone

Popieram

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura ciągle podbija negatywne

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura ciągle podbija negatywne

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża obie ocenu (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

hyerzac

Popieram

Bslagura

Nie popieram nieuczciwego zawyżania ocen na filmwebie przez Pana Piotra

ocenił(a) film na 10
Michul36

Prawda!!!

aaaahunter

Zgadza sie

Michul36

Popieram!

ergatone

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

ocenił(a) film na 10
Michul36

Obiektywnie piszą tu normalni, a nawiedzone głoopole wiadomo jak

herszton

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża obie ocenu (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

Orlagura

napisał oszust co podszywa się pod moje konto... tak tępy, ze własnej nazwy profilu nie potrafi wymyślić... hehehehe

Bslagura

Panie Piotrze, jeżeli chodzi o oszukiwanie To Pan tutaj się wsławił się nieuczciwym zawyżaniem statystyk.



to właśnie jest żenadą



jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

Michul36

Popieram!!!!

Michul36

Prawda!

Michul36

popieram

Michul36

Popieram!

ocenił(a) film na 1
Michul36

No dla takich ameb umysłowych jak ty to film przypadł do gustu.

arek999

Trudno o większą amebę od ciebie, żeby zakładać kolejnego fejka tylko po to, żeby postawić fajnemu filmowi 1... żenada

ocenił(a) film na 8
Adamos_2

dziś też, od rana...

ocenił(a) film na 8
Adamos_2

popieram!

Jacek_Mch

Ja też!

ocenił(a) film na 10
Jacek_Mch

Ja również

ocenił(a) film na 10
Adamos_2

Jeżeli parę osób mających chody w mediach się uprze, to mogą zniszczyć medialnie wszystko, smutne to ale prawdziwe niestety. A Kac Wawa jest rzeczywiście OK

ocenił(a) film na 8
Adamos_2

Zwróć uwagę, że na Twój rzeczowy wpis nie odpowiedział żaden z tych oszalałych hejterów - im nie zależy na faktach, oni żyją tylko nienawiścią, bo można coś opluć, obrazić... co za ludzie

ocenił(a) film na 8
Adamos_2

Całkowita racja

Adamos_2

Toż to, jakieś rozdwojenie jaźni Pana Piotra w komentarzach. Nie wierzyłem dopóki nie zobaczyłem, jak nasz scenarzysta źle znosi krytykę w pełni uzasadnioną. Niech zacznie robić dobre filmy.

Adamos_2

Schizofrenicy tworzą komedię!

atari799927176virgin

tacy jak ty?