PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123689}

Last Quarter

Kagen no Tsuki
7,1 481
ocen
7,1 10 1 481
Kagen no Tsuki
powrót do forum filmu Kagen no Tsuki

Życie Mizuki nie należy do najszczęśliwszych. Jej matka popełniła samobójstwo, nie potrafi dogadać się ze swoim ojcem i jego nową żoną oraz córką, a w dniu swoich 19 urodzin dowiaduje się, że jej chłopak zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką. Mniej więcej taki opis przeczytałem na jakimś portalu poświęconym filmom azjatyckim. Zaintrygował mnie. Przed seansem nastawieniem się na dramat psychologiczny... Filmowi bardzo daleko jednak do takich klimatów.

Kagen no tsuki to historia o niespełnionej miłości dedykowana raczej do kobiet. Dziewczyna zauroczona nowo poznanym chłopakiem zakochuje się w nim. Po czym jej duch zostaje uwięziony, a ona sama traci pamięć. Przypadkiem poznana dwójka nastolatków decyduje się rozwikłać tę zagadkę, bawiąc się w małych detektywów...

Film dłużył mi się niemiłosiernie, a 2 godziny trwały całą wieczność. Gra aktorska też niespecjalna, większość postaci mnie drażniła (zwłaszcza ten chłopak głównej bohaterki jakoś nie pasował do filmu). Gdyby nie świetna muzyka, to pewnie bym zasnął :P, dlatego też daje jedno oczko w górę za "the cape of storms" Hyde'a.

ocenił(a) film na 9
heavyRain6

To był świetny i romantyczny film. Ty widocznie takiego gatunku nie lubisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones