Kaliber

Calibre

2018 1 godz. 41 min.
6,8 11 651
ocen
6,8 10 11651
2 072
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":788933,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Calibre-2018-788933/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kaliber
  • Korpok ocenił(a) ten film na: 9

Jeden z lepszych thrillerów jakie widziałem. Klimat w tym filmie można ciąć siekierą. Nie da się go obejrzeć i pozostać niewzruszonym. Naprawdę dobre kino.

• Korpok Lubisz miec Zszargane nerwy? Czasem trzeba bracie i corko.

• ajpi To najlepszy netflixowy film jaki miałem okazję widzeć (w sumie żaden wyczyn, skoro to w większości gnioty, ale obraz naprawdę daję radę konkretnie, miłe zaskoczenie). A już myślałem, że okradam tą platformę na darmo.

• Wujek_Sylwek ocenił(a) ten film na: 4

Korpok To siekierą cięte to nie klimat, to zatwardzenie albo zaparcie albo to co po łacinie się ładnie nazywa "stelea".

Scenarzysta tak się wkręcił, że w kluczowej minucie filmu dialogi zastąpiono podkładem muzycznym i efektami, bo inaczej widzowie by pękali ze śmiechu.

W sumie jednak daje się obejrzeć do końca bez konieczności robienia lewatywy. Szło ciężko i powoli, ale udało się całkowicie wypróżnić.

Kiedyś takie horrory miały określenie "powrót taty bez wypłaty". Teraz trzeba na nie dorobić jakieś współczesne określenie n.p. "przygody małolatów bez zasięgu w komórkach".

• Wujek_Sylwek masz jakiś problem ze sraniem? bo to, że masz nasrane do łba to widać...

• rosiak93 ocenił(a) ten film na: 6

Korpok To mało w życiu widziałeś panie kolego