1 godz. 58 min.
7,4 23 127
ocen
7,4 10 23127
11 314
chce zobaczyć
{"rate":7.25,"count":4}
{"type":"film","id":6668,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kalifornia-1993-6668/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kalifornia
  • kalambury1008 ocenił(a) ten film na: 6

Fabuła jest tak nudna i przewidywalna, że osobom, które liczą na poznanie zakamarków mózgu psychopaty i ciekawej, zawiłej fabuły, stanowczo odradzam ten film!

• obywatelw ocenił(a) ten film na: 8

kalambury1008 no, zakamarków rzeczywiscie nikt nie pozna, bo nie o to w filmie chodzi. film bardziej wyśmiewa te wszystkie poważne i sztywne jak kij od szczoty obrazy, ktore silą się na zgłebianie psychik, motywów, etc. nie wiem dlaczego wszyscy, zarowno ci ktorzy oceniaja kalifornie pozytywnie, jak i ci ktorzy mowia ze jest slaba, biorą ten film calkowicie na powaznie. to chyba spory bład, zakłóca odbior :>

• armarange ocenił(a) ten film na: 7

obywatelw spoilerek

No wiesz te morderstwa szczególnie w domu tych starszych ludzi jak i bohaterki granej przez Lewis zbytnio komediowe nie były.

• Pan_Dr ocenił(a) ten film na: 8

armarange Według mnie tytuł nie pasuje do filmu.Ja nazwałbym go Early zadymiarz xD.

• kfleszer ocenił(a) ten film na: 7

Pan_Dr Early rozrabiaka

• kfleszer Early łobuziaczek

• Eryczek ocenił(a) ten film na: 8

Poprawiacz_napisowy Early szelma

• MusztardaSaperska ocenił(a) ten film na: 7

Eryczek Early łapserdak

• Jack_Holborn15 ocenił(a) ten film na: 4

kalambury1008 Wczoraj to obejrzałem. Prawie do końca. Nie oczekiwałem studium psychologicznego zwyrodnialca, ale jakiegoś napięcia. Tutaj było wiadomo, że będzie zabijał, ci będą się trwożyć itd., ale gdy dla paru dolców zabił właściciela eleganckiego Mercedesa (co już jest naciągane), nie pojawił się wątek policji, która wszczyna śledztwo, depcze mu po piętach, a on się czuje coraz bardziej osaczony. Po prostu mordował i tyle. Przereklamowany, a szkoda, bo filmy z lat 90-tych zdarzały się niezłe.