PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6668}
7,4 24 631
ocen
7,4 10 1 24631
8,0 9
ocen krytyków
Kalifornia
powrót do forum filmu Kalifornia

Fabuła jest tak nudna i przewidywalna, że osobom, które liczą na poznanie zakamarków mózgu psychopaty i ciekawej, zawiłej fabuły, stanowczo odradzam ten film!

ocenił(a) film na 8
kalambury1008

no, zakamarków rzeczywiscie nikt nie pozna, bo nie o to w filmie chodzi. film bardziej wyśmiewa te wszystkie poważne i sztywne jak kij od szczoty obrazy, ktore silą się na zgłebianie psychik, motywów, etc. nie wiem dlaczego wszyscy, zarowno ci ktorzy oceniaja kalifornie pozytywnie, jak i ci ktorzy mowia ze jest slaba, biorą ten film calkowicie na powaznie. to chyba spory bład, zakłóca odbior :>

ocenił(a) film na 7
obywatelw

spoilerek

No wiesz te morderstwa szczególnie w domu tych starszych ludzi jak i bohaterki granej przez Lewis zbytnio komediowe nie były.

ocenił(a) film na 8
armarange

Według mnie tytuł nie pasuje do filmu.Ja nazwałbym go Early zadymiarz xD.

ocenił(a) film na 7
Pan_Dr

Early rozrabiaka

kfleszer

Early łobuziaczek

ocenił(a) film na 8
Poprawiacz_napisowy

Early szelma

ocenił(a) film na 7
Eryczek

Early łapserdak

ocenił(a) film na 4
kalambury1008

Wczoraj to obejrzałem. Prawie do końca. Nie oczekiwałem studium psychologicznego zwyrodnialca, ale jakiegoś napięcia. Tutaj było wiadomo, że będzie zabijał, ci będą się trwożyć itd., ale gdy dla paru dolców zabił właściciela eleganckiego Mercedesa (co już jest naciągane), nie pojawił się wątek policji, która wszczyna śledztwo, depcze mu po piętach, a on się czuje coraz bardziej osaczony. Po prostu mordował i tyle. Przereklamowany, a szkoda, bo filmy z lat 90-tych zdarzały się niezłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones