PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6670}
6,8 952
oceny
6,8 10 1 952
Kalosze szczęścia
powrót do forum filmu Kalosze szczęścia

Zakochałam się w utworze "Kalosze szczęścia", ale pomimo przeszukania całej zawartości Internetu, nie mogę go znaleźć. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś podał mi link do strony...albo cokolwiek, co sprawi, że mogłabym piosenkę zapętlić i słuchać do końca życia :)

Miyoshi

Urocza ta piosenka zaiste, pobrzmiewają w niej klimaty słowiańskie a'la Mazowsze, refleksja i optymizm (jak nabucco verdiego ;)) Szukając jej znalazłem informację jakoby wykonywała ją też Edyta Geppert, ale jak internet długi i szeroki ani widu ani słychu mp3, więc wyciąłem fragmenty filmu z tą piosenką i zrobiłem mp3 :) Jeślibyś była zainteresowana mogę przesłać Ci na maila. Albo mam lepszy pomysł - wrzucę na chomika i wkleję link. Gotowe - jest już na chomiku w folderze Muzyka użytkownik karamucho.

karamucho

Wszechogarniająca radość zapanowała w mym domu! Miło przypomnieć sobie piosenkę po roku.
Dziękuję! :)

ocenił(a) film na 8
Miyoshi

Mam tę piosenkę w wykonaniu Włodzimierz Kotarby, chyba to on właśnie śpiewał ją w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones