The Outpost

2 godz. 3 min.
6,6 2 459
ocen
6,6 10 2459
1 266
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":841070,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Outpost-2020-841070/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kamdesh. Afgańskie piekło
 • Widać, że reżyser w samej produkcji wzorował się trochę na Lone Survivor chociaż film Berga był lepiej technicznie zrobiony i to w każdym aspekcie. Choć i tutaj w sumie nieźle udało się oddać położenie tego oddziału w Hindu Kushu. A tak to typowa amerykańska produkcja z dużą dawko patosu...choć na faktach i po których to jeden z podoficerów został odznaczony Medalem Honoru - najwyższym wojskowym odznaczeniem w USA. To i ta spora dawka wcześniej wspomnianego patosu w sumie może się teraz przydać, kiedy to rurkowcy i inne lewactwo, bojące się własnego cienia a mocne w maskach i grupie przeciw pomnikom i ew. bezbronnym osobom, niszczy własną historię i tożsamość narodową... Może jak społeczeństwo w Stanach przypomni sobie ile młodych chłopaków oddało życie, zdrowie, przelało krew, nie za Afganistan, czy terror, czy Obamę czy politykę tylko za amerykańskie wartości w które wierzyli to może pogonią tą komunistyczną gówniarzerię którą z chęcią wysłałbym do Wenezueli albo oddał wszystko, żeby na rok czy dwa przerzucili ich do mnie do mojej młodości Polski PRL w latach 80tych. Te gówniarze są wychowane w dobrobycie i od tego im się w głowach poprze**** i to na dobre. Komuny i marksizmu, o którym pojęcia nie mają im się zachciało...masakra.

 • dewille A jakie to są "amerykańskie wartości"?? Te meksykańskie, kubańskie, argentyńskie czy może kolumbijskie?? Wenezuela też leży w Ameryce, więc trafiłeś kulą w płot. Zapewne jesteś z opcji Wkórwina Mike, stąd tyle nienawiści, jadu i "gówna".

 • per333 ocenił(a) ten film na: 7

  dewille Ten film jest znacznie lepszy niż Lone Survivor, może dlatego, że do jego realizacji zatrudnili bezpośrednich świadków tamtych wydarzeń. Jeden żołnierz zagrał samego siebie, inni pomagali jako konsultanci wojskowi.

 • veteranos88 ocenił(a) ten film na: 8

  dewille Tego patosu wiele nie ma. Tak naprawdę widać go dopiero pod koniec filmu. Tak, jest to po prostu walka o przetrwanie.

 • veteranos88 Podobnie jak w "Plutonie". Ale ten film niedorownuje tamtemu do piet!

 • dewille I po co bylo to wszystko? Lewactwo uzylo marionetki Bidena do wycofania sil sprzymierzonych z Afganistanu, czym wydali na smierc setki tysiecy swoich sprzymierzencow. Zdradzili Afganistan tak samo jak zdradzili Polske w Jalcie w 43r.

 • Globa ocenił(a) ten film na: 7

  dewille +1.