PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752130}
6,5 39 074
oceny
6,5 10 1 39074
4,6 23
oceny krytyków
Kamerdyner
powrót do forum filmu Kamerdyner

Jak można było tak wydukac rolę? Koszmarnie podawał kwestie a pomyśleć, że kiedyś GRAŁ a nie BYWAŁ. Tu ewidentnie jest sobą przez całą produkcje a jego postać w pewnym momencie znika bez śladu (to plus!).

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Zgadzam się całkowicie, straszne upokorzenie, kiedy od Olbrychskiego gra lepiej Szyc

ocenił(a) film na 9
JohnTheBrave

Mnie się podobał Olbrychski w tym filmie ,on przez całe życie gra w taki dziwny,trochę zmanierowany sposób ,ale bardzo charakterystyczny i to przyciąga.

ocenił(a) film na 6
JohnTheBrave

Najgorszy niestety Fabijański. Jakbym widział Kusia z Belfra.

ocenił(a) film na 5
max242

Zgadzam się. Ten Fabijański w ogóle nie pasował do tego filmu i roli. Najgorszy we filmie.

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Mam wrażenie, że Olbrychski im jest starszy, tym bardziej duka, dodatkowo w sposób koszmarnie teatralny. W mojej opinii, Gajos mimo wieku potrafi nadal zagrać wszystko w sposób koncertowy, a Olbrychski "jedzie" już na jedną modłę. Za młodu jednak grał inaczej.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

a czego się spodziewać po aktorze, którym od ponad dekady zarządza alkohol?

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Zgadzam się w pełni.Olbrychski i Fabijański w tym filmie przy Gajosie i Woronowiczu,to jak nasza 2 liga,przy Lidze Mistrzów.

JohnTheBrave

kiedyś grał, teraz jest członkiem sekty OTUA

JohnTheBrave

Raczej nie bardzo, bo ten film nie miał żadnych dobrych elementów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones