PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149809}

Karol - człowiek, który został papieżem

Karol, un uomo diventato papa
6,9 166 466
ocen
6,9 10 1 166466
4,7 12
ocen krytyków
Karol człowiek, który został papieżem
powrót do forum filmu Karol - człowiek, który został papieżem


"Filmweb znalazł film w twoim guście: 73% - "Karol - człowiek, który..." "

No chyba was pogrzało :D

Do tej pory w miarę ceniłem podpowiedzi Filmwebu.
Nie żebym z nich specjalnie korzystał, ale jeśli już (od czasu do czasu), to się sprawdzały.

A tu taki babol.

Filmweb pls ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zwieracz

Wiesz jak działają podpowiedzi filmwebu? Przecież nikt nie siedzi tam i nie przydziela specjalnie dla zwieracz filmów w jego guście. Widocznie oglądasz i oceniasz podobnie do ludzi, którzy cenią sobie ten film. Pls :P

lena_awren_eithel

Żeś się obudził :P
Widocznie ludzie oceniają ten film dla jaj, skoro mi filmweb polecił taką szmirę.

zwieracz

Obudziła jak już :D
Nie patrzyłam na datę (Zwykle nie patrzę).
E, nie pierwsza część, moim zdaniem, jest bardzo przyzwoita. Ale co kto lubi.

zwieracz

No popatrz i na pewno siedziałeś 3 godziny i oceniłeś skoro wiesz, że szmira? Szkoda słów...Nie wiem po kiego chu*a trzymają tu takich trolli...

hantos

Czo?
9/10 za film z Adamczykiem. I kto tu jest trolem.

9/10 za film o papieżu
"Nie wiem po kiego chu*a trzymają tu takich trolli..."

film o papieżu
"po kiego chu*a"

papież
"chu*a"

zwieracz

Miałeś ciężkie dzieciństwo? Bo z normalnym człowiekiem nie masz na pewno nic wspólnego

hantos

O, widzę rozmówca na poziomie mi się trafił :D

zwieracz

Staram się tylko zniżyć odpowiednio do poziomu jaki zaprezentowałeś wyżej

hantos

No dawaj, czekam na więcej obelg :D
Widocznie nikt cie nie kocha biedaku. Przykra sprawa.
Chcesz cukierka na osłodę?
Proszę >O<

zwieracz

Nie rozumiem. Film przeciez nie jest taki zly. Moim zdaniem zaslguje tak na 6 albo 7. Nie nazwał bym tego szmira. Przyjemnie sie oglada

ocenił(a) film na 7
Kuras022

Dokładnie. Ale chyba wiele osób ocenia to na zasadzie: To film o Janie Pawle 2, czyli o papieżu, czyli Kościół, czyli księża, czyli Rydzyk, czyli mohery, czyli obciach, czyli debilizm... A że film jest całkiem dobry ogólnie, to już nieważne.
Ja osobiście najbardziej czepiłabym się tej "nieskazitelności" Karola Wojtyły, przez co nie można tego filmu nazwać biografią- zwyczajnie zbyt mało "ludzkich" cech w postaci wykreowanej przez Piotra Adamczyka. Niesamowicie irytowała mnie też gra Małgorzaty Beli. Zresztą, jest wiele innych mankamentów.
Ale film jest dobry.

Morska_Bryza

Otóż to. Teraz jest moda na obrażanie koscioła wiary etc etc, co uwazam ze jest rownie bez sensu jak wiara w boga. Film był wyprodukowany zaraz po smierci papieża, wiec nie ma co sie dziwic "nieskazitelnosci" bo wtedy jak by sie złe slowo powiedziało na Jana Pawła to by społeczeństwo zyc nie dało ;)

ocenił(a) film na 7
Kuras022

Ja akurat jestem gorliwą katoliczką, a JP2, mimo tego, że z pewnością miał wiele wad, jest dla mnie autorytetem :) Grunt to umieć odróżnić katolików od katoli... :)
Co do filmu, zauważ, że inne, stworzone na podstawie życia jakieś znanej osoby, są podobne, mianowicie bohaterowie są wybielani i ukazywane są tylko ich pozytywne cechy. Weźmy film o tragicznie zmarłej piosenkarce Selenie, czy o Agacie Mróz.
Oczywiście, filmy o ludziach pokroju Hitlera to już co innego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones