PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559494}

Kaznodzieja z karabinem

Machine Gun Preacher
7,1 38 270
ocen
7,1 10 1 38270
6,0 3
oceny krytyków
Kaznodzieja z karabinem
powrót do forum filmu Kaznodzieja z karabinem

Szkoda tylko że takich filmów jest tak mało.Bardzo mnie poruszył i widze że ten film ma
same wartości. Większość filmów jest o bzdetnych tematykach. Filmy robione dla ludzi o
mentalności 12 latków bez wartości intelektualnej .Czasami myślę że my ludzie
przestaliśmy myśleć zachowujemy się jak zombie tylko konsumujemy i nie zastanawiamy
się nad swoim życiem. Żyjemy bezproduktywnie.Zamykamy się na drugiego człowiek.Ta
historia daje dużo do myślenia a zarazem po filmie czuje że chce komuś pomóc tak jak
umiem najlepiej a po każdym innym który oglądam nie czuje nic.Moja ocena to 10/10
Ludzie musicie ten film koniecznie zobaczyć .Polecam ten film nie zawiedziecie się nim
zachęcam zwłaszcza silne osobowości człowiek czasami powinien być słaby wobec siebie
a mocny wobec drugich.

ocenił(a) film na 8
loko70

Zgadzam się z Tobą w 100% !

ocenił(a) film na 6
loko70

A ja się nie zgadzam do mnie ten film nie przemawia z kilku powodów:

1 - cała historia jest przedstawiona zbyt "sielankowo;
2 - 120 minut filmu i cała masa niedopowiedzeń;
3 - zbyt mało krwi, w niektórych scenach gdy powinna być krew nie ma jej !!!
4 - i największy błąd wszystkie dzieci w niesamowicie biednym i zacofanym kraju który jest ogarnięty wojną domową mówią biegle po angielsku !

ocenił(a) film na 9
tomucho77

To dla Ciebie była sielanka? To musisz mieć ciekawie w domu. Jakby bohater dostał kulkę w łeb w pierwszej scenie to wtedy nie było by mowy o sielance? 120 minut i bardzo dużo się wydarzyło cała akcja opowiadała kilka lat. W zasadzie to nie byłem świadkiem takich wydarzeń i nie wiem gdzie powinna być krew, a gdzie jest jej więcej, ale nie raz widziałem, że na filmach to zupełnie inaczej wygląda a przy tym nie mamy zielonego pojęcia jak to wygląda na prawdę. Nie raz nie dwa była scena, że nie wiedział co ktoś mówi, może wystarczy, cały film miał się na tym opierać? Nie zdziwił bym się gdyby lepiej opanowały języki z którymi mają styczność niż w naszych światłych i gówno mających wspólnego z rzeczywistością szkołach.
Chciałem poruszyć temat dlaczego tego się nie reklamowało, dlaczego media nie trąbiły, że to pozycja obowiązkowa, dlaczego pokazują i reklamują mi jakieś gówna. Robią programy o ruchaniu się na imprezach, a ja chciałbym wiedzieć o tym filmie już na premierę. Może organizacja jakiejś pomocy, dyskusja społeczna. Ale przecież my musimy robić ściepę na sprzęt do naszych szpitali, bo nasz "marchewkę" komunistyczny rząd nie ma zamiaru nikogo leczyć.

ocenił(a) film na 6
werewolv

Dla mnie historia tak wielkiego człowieka powinna być przedstawiona bardziej szczegółowo i dlatego uważam tak jak uważam.
Dlaczego zalatujesz do mojego domu ?

ocenił(a) film na 8
tomucho77

Tak się składa, że tamte ziemie czyli Uganda, Sudan południowy czy Kenia to dawne kolonie brytyjskie, gdzie językiem urzędowym jest język angielski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones