PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 244
oceny
6,3 10 1 52244
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Lubie czasem się odmużdżyć i pooglądać chore filmy. Ale ten był ciekawy. Mówicie że naciągany od 1, może macie racje ale fajnie było znów popatrzeć na dziewczynkę z mieczami w takim lekko innym wydaniu gdzie poznaliśmy jej życie osobiste :* Co do dałości to spoko, niektóre sceny mnie rozwalały i niektóre chasła.

Powiem w skrucie że ten film pokazuje krótko jak by wyglądali cherosi w naszych czasach xD
Jest też o miłości i dobru vs zło, ale i tak mi się podoba prosta napiepszanka,

Moja ocena to 7/ 10 ( wystarczająca )

Szkoda pułkownika :(


i sory za błędy jak jakieś są ....

ocenił(a) film na 6
MrSebkoss_filmaniak

„odmużdżyć”? „w skrucie”? rili? Chyba czas jednak coś poczytać, przedawkowałeś Kicka-Ass 2.

ocenił(a) film na 6
Woooo

„chasła”. „cherosi”, „napiepszanka”, „sory”... dałem się nabrać, to podpucha. KA 2 nie mogł Ci aż tak zaszkodzić.

ocenił(a) film na 7
Woooo

XD chyba

ocenił(a) film na 7
MrSebkoss_filmaniak

napisałem sory za błędy jak jakieś są, posałem to o 02.00 w nocy

ocenił(a) film na 6
MrSebkoss_filmaniak

Albo to masz, albo nie masz. Błąd o 2 w nocy to pominięcie jakiejś litery, lub zamiana na inną, przypadkową. Ale zamiana „ó” na „u” czy „h” na „ch” to nie przypadek, to poważny problem z przedawkowaniem takich Kick-Assów. I to w warunkach nałogu, od wielu lat. Więc nie zaslaniaj się późną porą.

ocenił(a) film na 7
Woooo

xD haha

ocenił(a) film na 7
MrSebkoss_filmaniak

Tak, siódemka jest w sam raz. Taki zabawny film akcji i trochę parodia filmów o superbohaterach.

ocenił(a) film na 6
MrSebkoss_filmaniak

Czy tylko mi Pułkownik przypominał w jakiś przedziwny sposób Jimmy Carrey'ego, który sam chciałby być superbohaterem :). No szkoda, że kopsnął w glebę :p ;).

ocenił(a) film na 7
introverder667

Ale charakteryzacja Jima 1 klasa!!!

ocenił(a) film na 7
MrSebkoss_filmaniak

Prawda. Film OK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones