PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 243
oceny
6,3 10 1 52243
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Zero

użytkownik usunięty

zero

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się! O ile część pierwsza mile mnie zaskoczyła, tak druga część totalnie mnie rozczarowała.

użytkownik usunięty
0axsy0

I likt it.

użytkownik usunięty

Ka-ta-stro-fa.

ocenił(a) film na 1

oczywiście, że zero ale niestety się nie da i dałem 1

użytkownik usunięty
kubafilmoogladacz

Wszyscy jestesmy w tej dyskomfortowej sytuacji.

ocenił(a) film na 7

haha jaskinia trolli, wszystkie komentarze pisze pewnie jeden koleś w nadziei że uda mu się zwabić chodź jednego naiwniaka:-D

ocenił(a) film na 1
adamo19881

Taka schizofrenia, że aż odpisze, mam konto tutaj od paru lat i jak oceniam to oceniam sprawiedliwie. Dziecko zadaj sobie dwa podstawowe pytania:
1. Dlaczego ktoś miałby robić coś, aż tak tępego jak napisałeś?
2. Kim musi być człowiek, który wpadł na coś tak tępego?
Dodam, że jeśli poprawnie odpowiedziałeś na drugie pytanie to już wiesz dlaczego podoba Ci się film skierowany do debili. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
kubafilmoogladacz

widzę, że ludzie mają problem z przyjęciem pewnej dozy abstrakcji w swoje ograniczeone umysły.

ocenił(a) film na 8
kubafilmoogladacz

Po co odpowiadać na pytania kogoś kto nie potrafił napisać komentarza bez obrazy?

ocenił(a) film na 4
Catacombe

W obu częściach liczyłem na humor typu straszny film, dostałem coś bliżej dramatu, jak dla mnie nie ma nic zabawnego w tym jak dziewczynka zabija ludzi maczetami, może kogoś to bawi ale przedstawione w taki sposób na pewno nie podlega pod czarną komedię, jak dla mnie 1 część lepsza z uwagi na Nicolasa Cage którego lubię jako aktora. Obie części tandetne ale to miał być zapewne taki zabieg i tak to miało wyglądać, mimo tych minusów, są też i plusy: np film świetnie według mnie pokazuje przejaskrawiony obraz filmów o superbohaterach gdzie nikt nigdy nie umiera i tak dalej, tutaj od razu świetnie widać brutalność bandytów np. obcięcie nogi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones