PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 369
ocen
6,6 10 1 114369
6,7 26
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass
ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Polacy są strasznie zakompleksieni i przez to brak im dystansu. Pastisz jest formą artystyczną, która wymaga sporo dystansu i pewnego zastanowienia się, aby ujrzeć wzorce, z których ta forma się naśmiewa po przez przejaskrawianie ich. Wiele osób w naszym pięknym kraju ma spory problem ze zrozumieniem ironii i hiperboli, a Ty chcesz, aby zrozumieli coś co jest połączeniem tych dwóch?

lavrenzo84

A ty może naucz się pisać, skoro wypowiadasz się na forum publicznym.

ocenił(a) film na 7
JackCarver

Nie łam się Jack,nauczy się na pewno... wkoncu.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

To raczej ty się obudż - 10 dla filmu klasy B - łatwy, przyjemny w odbiorze, na pewno te półtorej godziny spędzone z nim nie jest stracone , oglądałem go kilka razy, bo co jakiś czas gdzieś leci i za każdym razem  mam ponownie fun oglądając ten film  .......ale 10 - chaaaaa

ocenił(a) film na 2
lavrenzo84

Nie film ma zaniżoną ocenę, tylko dziwnym trafem, ludzie mają różne gusta. A przy haśle "ludzie obudźcie się" ręce opadają. Lubisz ten film? Fajnie, ale nie wymygaj, żeby polubił go ktoś inny. To co napisałeś, to bełkot. Przykro mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones