PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726970}

Kickboxer: Zemsta

Kickboxer: Vengeance
4,8 3 287
ocen
4,8 10 1 3287
Kickboxer: Zemsta
powrót do forum filmu Kickboxer: Zemsta

Moim zdaniem Kurta może zagrać tylko jeden człowiek i jest nim Scott Adkins. Nikt inny nie jest na tyle kozacki by zastąpić Van Damme'a, a Adkins mógłby zagrać nawet lepiej niż sam Van Damme ....

kotkapi

Nie przesadzajmy z tym lepiej hehe... Ale okej :)

arnie47

Zagrać lepiej od Van Damme'a to nie jest żadna sztuka.

granat5

To zagraj lepiej ;)

arnie47

Nie jestem aktorem, ale gdybym dostał szansę wykazania się w jakimś filmie to z chęcią bym spróbował.

granat5

No właśnie nie jesteś aktorem, a gadasz. Nawet nie wiadomo jakbyś wypadł. Ale nie chcę się już kłócić :)

arnie47

Nie muszę być aktorem by móc stwierdzić kto jest lepszym aktorem. Jestem widzem, oglądam i oceniam.

granat5

Ale to tak zabrzmiało jak ty byś umiał zagrać tak jak on, a nie umiesz. Zresztą np. scena płaczu w Mścicielu, film Aż do śmierci czy JCVD. Po tych filmach nie można powiedzieć, że jest słabym aktorem, bo słabym na pewno nie jest. Ale to nie ważne, bo ty i tak jesteś swojego zdania. Tak tylko mówię.

arnie47

Nic tak nie brzmiało, to tylko Twój wymysł. ;)

granat5

No spoko wg mnie brzmiało. Ale skoro to tylko mój pomysł.

arnie47

Nie gadaj z facetem bo bzdury sadzi, że aż strach.....Jak Van damme zagrał kiepsko w Kickbokserze to jak to słyszę to ręce opadają i do tego facet zapewne nie ma więcej jak 20-25 lat i pojęcie o kopanym kinie akcji zerowe.

hantos

Masz racje

granat5

Nie tłumacz się z twoich nieprecyzyjnych wypowiedzi i nie zwalaj tego na odbiorcę.
To może Van Damme też ci tak powie, że on gra dobrze, a to że tobie się wydaje, że gra źle...to tylko twój wymysł.

rhotax

Boże, trochę się spóźniłeś, bo rozmowa już dawno została zakończona, a ty teraz nie dość, że odkopujesz po takim długim czasie, to jeszcze próbujesz sprowokować moją osobę, tanią prowokacją.

To tylko twój wymysł, Van Damme nic takiego do mnie nie powie.

granat5

granat5
Trochę pobełkotałeś i .. gówno z tego wynikło.

rhotax

Słabe. ^

granat5

Trochę dziwne mówienie o Van Dammie że on ,,grał ,,w kontekście filmu ,,Kickboxer ,, W takich filmach jak ,,Krwawy Sport ,, ,,Cyborg ,, czy ,,Kickboxer ,, bardziej występował jako karateka niż rasowy aktor .Aktorsko to on się rozwinął od ,,Wykonać Wyrok ,, z 1990 roku .Tam faktycznie grał i to nawet na przyzwoitym poziomie ,potem było ,,Podwójne Uderzenie ,, gdzie też się popisał aktorsko ,Uniwersalny Żołnierz ,no i wreście ,, Uciec ale dokąd ,, gdzie nawet pokazał że ma dusze wrażliwego faceta .,,Maksimum Ryzyka ,, też spoko ,Janek był bardziej poważny i mroczny nawet .

ocenił(a) film na 6
bradock

JCVD - to jest film z aktorstwem Janka. I to jakim aktorstwem.

granat5

Gówno prawda.
To tak jakbyś mówił, że nie musisz być mechanikiem, żeby ocenić który silnik jest lepiej, dokładniej zrobiony. Przecież umiesz wciskać gaz do dechy i wiesz który lepiej 'popi er dala' ;/

Albo dobra, niech ci będzie, przecież kino, muzyka, sztuka to ogólnie takie gówno, że nie trzeba być nikim specjalnym, żeby to oceniać i byle słuchacz discopolo będzie miał tyle samo racji w ocenie co ty.

użytkownik usunięty
rhotax

Granat ma rację. Jeśli tylko aktor ma prawo oceniać aktora to idąc Twoim pokręconym tokiem rozumowania, nie powinniśmy oceniać pracy kucharza, nawet jeśli poda nam na talerzu gówno. Nie jesteśmy kucharzami, ani krytykami kulinarnymi, więc się nie znamy.

Ty, możesz oceniać czy TOBIE smakuje czy TOBIE nie smakuje... I TYLE.
Ale tylko INNY KUCHARZ będzie wiedział czy zrobienie czegoś takiego wymata dużo pracy czy mało, dużo umiejętności czy wystarczy umieć ogotwać wodę, dużo wiedzy czy mało... to oceni tylko drugi kucharz.
Ty możesz sobie ocenić TYLKO czy CI smakowało, czy nie.

granat5

Możesz jedynie wyrazić kto twoim zdaniem jest lepszy a nie kto ogólnie jest lepszy a to różnica i to spora nawet o jakieś kilka milionów fanów.

ocenił(a) film na 10
granat5

niedlugo koncze szkole i bede krecil xxx :D zapraszam na casting ;P

KysiuS

Za ambitny gatunek dla mnie.

kotkapi

Adkins jest za stary.

użytkownik usunięty
ulifont

Ty jestes stary pryku

kotkapi

Racja!

ocenił(a) film na 3
kotkapi

Gdybyś w w roku 1989 komuś powiedział, że szykuje się wielki hit "Kickboxer" i wystąpi w nim młody aktor Van Damme z Belgi, też kazali by Ci się postukać w czoło :))) Powiedzieli by, że to rola dla Norrisa, Stallona lub kogoś innego :) A jednak...

JamJestDiego

nie przesadzaj, to żaden hit, nudziłem się na tym filmie niemiłosiernie, prawie cały czas, do Bloodsport baaaaardzo mu daleko

ocenił(a) film na 4
kotkapi

Obsada tego filmu to porażka. Van Damme Adkins i Jaa to powinny być nazwiska w obsadzie. Taki Bautista nie ma nic wspólnego z sztukami walki a jest zaangażowany. Niestety trzech świetnych aktorów kina kopanego jeszcze sie nie spotkało razem we trójke.

tiger777b

W sierpniu 2014 roku była informacja, że w tym filmie mieli wystąpić razem Tony Jaa i Scott Adkins. Szkoda, że to nie wypaliło.
Fajnie się zapowiada inny film - xXx: The Return of Xander Cage. Tutaj Tony Jaa wystąpi z Donnie Yen znanym z Ip Mana. Chciałbym żeby byli przeciwnikami, bo fajnie byłoby popatrzeć jak ze sobą walczą.

Tony_Jaa

Aha to ja myślałem, że Adkins i Tony wystąpią, tyle że w jakimś epizodzie, typu jakiś pojedynek na ringu, a teraz widzę, że ich w ogóle nie będzie. Trochę lipa. Darrena Shahlavi też raczej zobaczymy, bo niestety już nie żyje, chyba że nakrecili z nim sceny przed śmiercią ale wątpię.

kotkapi

Eeeee tam. Statham byłby lepszy, ale już jest za stary.

kokonut

Czy Ty wgl wiesz co to jest KICKboxing? Ten film to opowieść o Kickboxerze - mówiąc ze Statham byłby najlepszym wyborem do głównej roli obrażasz ten film. Juz lepiej by dziadek Van Damme znow zagrałby główna rolę niż w Kickboxerze niż Statham. Do tego filmu potrzeba ludzi którzy nogami potrafią zrobić takie rzeczy ze kiedy to oglądasz czujesz się jak pipa xD dlatego Adkins powinien mieć te rolę

kotkapi

Ty chyba pomyliłeś kickboxing z kung-fu albo taekwondo.

kokonut

Nie wiem kto co pomylił, wiem ze ja ten sport trenowałem .... a zwykle, nudne uderzenia piąstką Statham, który prawie w każdym filmie w jakim gra przy okazji ma M4 i Glocka się zupełnie nie nadają do Kickboxera i tyle w temacie :P

kotkapi

Ja wiem, że zmyślasz. Kłamiesz celowo, albo dlatego, że nie wiesz zbyt dużo o tym sporcie. Może zbyt dużo razy oglądałeś Undisputed, zakładam, że dla ciebie do szczyt realizmu ringowego, wnioskuję to po twojej wypowiedzi, zwłaszcza po tym fragmencie o rzeczach, które kickbokserzy podczas walk wykonują nogami.

kokonut

Nie oceniaj ludzi swoją miarą złamasie. Undisputed to Undisputed, a Kickboxer to Kickboxer i choćbyś się zesrał tymi swoimi (błędnymi) domysłami i tak jesteś na straconej pozycji. Czopku, powiedziałeś, że STATHAM jest lepszy do głównej roli w KICKboxerze od ADKINSA. Po prostu siebie ośmieszyłeś i możesz mi starać się tutaj naubliżać, cisnąć bądź wyobrażać sobie jak wygląda moje życie (a jednak trenowałem Kickboxing :o) to i tak nie zmieni faktu, że pod względem jakiegokolwiek KICK'a Statham w porównaniu z ADKINSEM po prostu SSIE :P

kotkapi

Zdejmij berecik, bo widzę, że ci główkę uciska i ciśnienie ci się podnosi.

użytkownik usunięty
kokonut

Spi erdalaj od niego

Myjesz się choć czasami?

ocenił(a) film na 3
kotkapi

haha właśnie Statham parę lat trenował kickboxing a do tego nie trzeba zamiatać nie wiadomo jak nogami to nie tae kwon do wystarczy obejrzeć zawody kickboxingu czy k1 by widzieć jak zamiatają tam nogami

ocenił(a) film na 3
kotkapi

Wybór aktora do roli Tong Po zwalili maksymalnie. Nie umywa się do oryginału. Marna karykatura.

użytkownik usunięty
kotkapi

Adkins byłby lepszy.

ocenił(a) film na 5

Adkins też już nie jest taki całkiem młody 40 lat. Van Damme w Kickboxer miał 29 lat.
Ale po tym co Adkins pokazywał w Undisputed 2 (2006), Undisputed 3 (2011), Niezniszczalni 2 (2012)
pewnie byłby lepszym wyborem na nowego Kurta Sloana od Alain Moussi.
Zobaczymy jak to wyjdzie w filmie umiejętności tego pana.
Przypominam, że był jeden podobny film do Kickboxera , mianowicie Król kickboxerów 1990 i
niejaki Loren Avedon dał radę. Dobrze oglądało się trening i jego walki.
http://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3l+kickboxer%C3%B3w-1990-139728
Tu można zobaczyć poniżej jak to wyglądało. Trening 1:04:30-1:05:35. Walka od 1:22:00
https://www.youtube.com/watch?v=m7nB8bbGDOs

Co do Adkinsa pojawi się w 2016 roku w dwóch nowych filmach:
Nieuchwytny cel 2 (6 wrzesień) oraz Undisputed 4 (18 październik).

kotkapi

Dokładnie też miałem to napisać... Zatrudnili do tej roli jakiegoś wacka , a właśnie według mnie van damme tych czasów to Scott Adkins. Był by niesamowity w tej roli, a tak to będziemy ogladać jakąś parówę. Dobrze że przynajmniej jest Van Damme , T.J. Storm i Dave Bautista

ocenił(a) film na 5
kotkapi

Ale widzisz, hajs się zgadza film zarobił na siebie kilka krotnie, skromny budrzecik około 17 milionów a film zarobił 200 milionów. Dało się nabrać ludzi i to się liczy,że poszli do kina kupili bilet obejrzeli. A jak wyszli niezadowoleni to ich to najmniej obchodzi, kiedy w kasach jest zysk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones