PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 854
oceny
6,1 10 1 19854
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

7\10 Świetny horror polecam bradzo ciekwy;)

ocenił(a) film na 10
Adryiano1235

zgadzam się!!! horror trzymajacy w napięciu, mimo że nie ma krwi trupów itp, to jednak ten dreszczyk jest.Kurcze jak bym była sama w domu podczas oglądania go, to bym chyba ześwirowała;D w każdym razie POLECAM!!Daje 10/10

ocenił(a) film na 4
mary24a

Hm, przepraszam bardzo, ale w którym momencie ten film jest horrorem? Lub może lepsze pytanie.. w których scenach choć po troszku przypomina thriller? Dla mnie to był nudny filmik o samotnych niańkach zajmujących się dzieciakami na odludziu.. oczywiście z morałem dla głupich nieodpowiedzialnych nastolatek. Po trzecim telefonie nieznajomego zaczyna się ziewanie. Po dziesiątym jakaś akcja się zaczyna.. czyli od ostatnich 20 min filmu.

użytkownik usunięty
freepick

Spodziewałem się czegoś lepszego po tym filmie, prawdziwa akcja zaczęła się jak ktoś już zauważył dopiero pod koniec filmu. Wiadomo, że były również sceny mrożące krew w żyłach np. głuche telefony, sprawdzanie domu, itp. Ogólnie nie był on bardzo straszny i to trochę psuje dla mnie jego ocenę. 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones