plakat filmu Kiedy zrozumieliśmy

Kiedy zrozumieliśmy

When I Knew
6,1 58
ocen
6,1 10 1 58
18
chce zobaczyć
{"type":"film","id":524354,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kiedy+zrozumieli%C5%9Bmy-2008-524354/tv","text":"W TV"}]}
Kiedy zrozumieliśmy
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Canal+ Online - https://www.pl.canalplus.com

  abonament
  za 39 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Niezwykły dokument poświęcony homoseksualistom i ich trudnej, a niekiedy i długiej, drodze odkrywania swojej seksualnej tożsamości. Grupa 16 osób w różnym wieku i preferujących różny styl życia opowiada o tym, jak odkrywała swoją seksualność. Dla każdego z bohaterów filmu to jeden z najważniejszych, a częstoNiezwykły dokument poświęcony homoseksualistom i ich trudnej, a niekiedy i długiej, drodze odkrywania swojej seksualnej tożsamości. Grupa 16 osób w różnym wieku i preferujących różny styl życia opowiada o tym, jak odkrywała swoją seksualność. Dla każdego z bohaterów filmu to jeden z najważniejszych, a często i najtrudniejszych momentów w dotychczasowym życiu. Z ich opowieści wyłania się obraz niezwykłych ludzkich losów, okupionych bolesnymi doświadczeniami, poczuciem izolacji, strachu przed zostaniem „odkrytym" oraz problemami w najbliższym środowisku. Większość z tych historii przedstawia ludzi, którzy odczuwają dumę z tego, kim są dzisiaj, i z dużą satysfakcją, a niekiedy i z humorem, opowiadają o przełomie, jakim było dla nich zrozumienie własnej odmienności. Okazuje się, że bezwzględnym warunkiem na drodze do samoakceptacji jest przede wszystkim uczciwość i szczerość wobec samego siebie.

Kiedy zrozumieliśmy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.