PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 350
ocen
7,4 10 1 234350
7,3 36
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

Najlepsza postac w filmie.. Zreszta ja go w sumie rozumiem.

ocenił(a) film na 7
Al_Bundy

Też go rozumiem. Zajebiście. Nie jestem mordercą, ale mój model zachowania w jego sytuacji byłby bardzo zbliżony.

ocenił(a) film na 10
SoundsGreat

ale czego wam konkretnie szkoda? w czym go rozumiecie?
że widziały gały co brały? sama święta nie była?
ciąża... dziecko... zmienia więcej niż myślicie. i nie chcę wyjść na nawiedzoną, ale wtedy ono jest najważniejsze, nosisz pod sercem życie, za które bierzesz odpowiedzialność, by było bezpieczne i nieskalane światem przemocy.
poświęciła się, by zapewnić mu normalne życie, bo poczuła, że to będzie lepsze widocznie niż to, czego sama doświadczyła.

i nie mówcie, że dzieciak miał super szansę na życie, 2 tak zaje... rodziców, zawodowi, dobrze wyszkoleni i płatni mordercy, że miałby fajne dzieciństwo i perspektywy :D

tu jego maleńkie życie i bezpieczeństwo się liczyły! ; )


Więc nie do końca rozumiem waszego zrozumienia dla niego .... ;) ?

ocenił(a) film na 10
unnamed01

w końcu sam na końcu przyznaje jej w pewien sposób rację, ale jako facet nie może przełknąć porzucenia. i zdrady ;)

ocenił(a) film na 10
Al_Bundy

No wlasnie mi kurde tez troche bylo szkoda

Kotek_haker

A mi nie

ocenił(a) film na 10
katarzyna_czyzyk

to po co sie wypowiadasz ??????? kolejna hejterka do kolekcji.wypad i nie wracaj

ocenił(a) film na 9
Kotek_haker

Kotek_haker nie rozumiem twojego zbulwersowania ("twojej" z małej litery celowo xD)
"to po co sie wypowiadasz" - no wg mnie wypowiedź to właśnie jest czyjeś zdanie na jakiś temat, nie musi (nawet nie powinno) byc ono takie same jak reszty. ona wcale nie hejtuje tylko mowi, co myśli..............

ocenił(a) film na 9
Al_Bundy

Szkoda to w płocie co to za pedalskia opinia

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Cierpiał po jej "śmierci", płakał za nią 3 miesiące, żeby po tym, jak okazało się, że żyje, zabić ją naprawdę. No serio, logika godna mistrza.

ocenił(a) film na 9
galateaa

Powody do zabicia ?
1. Ucieczka
2. Brak informacji o ciąży
3. Zdrada
4. Olanie ojca, i związanie się z d*pkiem z wypożyczalni/sklepu z płytami (?)
5. W wielu filmach mordercy po prostu nie odchodzą z zawodu, muszą zginąć

Poza tym są mordercami, więc mają inną moralność o czym było wspominane wielokrotnie w filmie.

ocenił(a) film na 10
Richard_fit

Cześć. Gdy ją zabijał, nie wiedział że dziecko jest jego, więc brak informacji o ciąży mi tu nie pasuje. Chyba, że chodziło Ci o to, że nie znał przyczyny jej odejścia od niego.

ocenił(a) film na 9
Al_Bundy

Film idealny, jak życie - niejednoznaczny.

ocenił(a) film na 6
Al_Bundy

Pewnie nieraz wyobrażałeś sobie jak razem z grupą płatnych morderców z klubu Antybaby robisz masakrę Peggy i dzieciakom.

ocenił(a) film na 7
Al_Bundy

nie chciałabym być twoją ex

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Ja też go rozumiem, tak samo jak Budda. Mam brata w wieku Billa i gdyby groziło mu niebezpieczeństwo, bez wahania zwabił bym tę, która nastaje na jego życie w pułapkę i zakopał na cmentarzu

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Sorry ale najlepszy był Pai Mei

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

obydwoje postąpili jak egoiści, ona tłumacząc się "dobrem" dziecka i zemstą, on zranionymi uczuciami i obrzuceniem...ona okazała przy tym bardziej bezwzględna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones