PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224473}
5,6 5 979
ocen
5,6 10 1 5979
5,5 4
oceny krytyków
Killshot
powrót do forum filmu Killshot

1/10 TOTALNE DNO

ocenił(a) film na 1

Tak nudnego i przewidywalnego filmu dawno juz nie widziałam.obejrzalam z powodu Rurki,ale faktycznie trzeba mu napisac dobra role.scenariusz i gra aktorow 3 liga.Ktos napisal ze to kino lat 80, bzdura.Chcesz zobaczyc kino lat 80 to obejrzyj z Rurka ,,Modlitwa za konajacych,,
Ide spac ,bo zmarnowalam 95min,zycia.

ocenił(a) film na 5
kobow

nie polemizuję z ogólną oceną filmu, ale nie mogę się zgodzić, że Gordon-Levitt zagrał niczym aktor 3ligowy!

ocenił(a) film na 10
kobow

To widać że nie macie pojęcia o dobrym kinie! 10/10 a jak nie pasuje to won na szklaną pułapkę 5!

ocenił(a) film na 1
2008einstein2009

Szklana pułapka ?czemu nie.MCline musi uratować świat.Kolego troche luzu,cos taki spiety jak gumka w majtkach?Ja kolegi nie obrażam,o gustach sie nie dyskutuje.Po filmie takie miałam odczucia.Ale z kolegą coś nas łaczy ; ) Ja też dałam 1 ,,Kochaj i Tańcz,,
Pozdro i więcej luzu.

ocenił(a) film na 10
kobow

Nie znasz się na kinie paniusiu! 1 wspólna cecha, nic poza tym ;)

ocenił(a) film na 6
2008einstein2009

10/10? Ten film jest najwyżej przeciętny...

ocenił(a) film na 10
Noizebeat

Dla ciebie tak... ;)

kobow

Nie ma głupszego i bardziej nadużywanego powiedzenia niż "o gustach się nie dyskutuje" - co jest zresztą jawną bzdurą, bo po co jest choćby to forum...

NaWspak

Pd dłuższego czasu walczę z tym nadużywanym idiotyzmem. Przecież po to tu dyskutujemy! Dyskusja jest wymianą wiedzy, upodobań, oczekiwań itd. O faktach się nie powinno dyskutować.

2008einstein2009

Też muszę pójść WON, bo film mi się nie podobał, Szklana pułapka 5 zresztą też ! Przypomniała mi się pewna anegdotka:
Nie wiem, jak wy, panowie, ale ja wypierrrdalam!
W odpowiedzi na słowa Jana Himilsbacha „Inteligencja wypierrrdalać!” wypowiedziane w warszawskim SPATiF-ie.

kobow

Pomimo całej mojej sympatii do Mickey Rourka i uroczej Dane Lane muszę uczciwie przyznać, że takiego gniota dawno nie oglądałem. Scenariusz jest dosłownie debilny. Postać grana przez Rourka jest absolutnie groteskowa. W założeniu twórców scenariusza miał to być zapewne bardzo czarny charakter przed którym nogi drżą i włosy dęba stają. No więc, to jest czarny charakter jak dupa węża. Nawet urocza Dane Lane nie ratuje tego filmu, bo jej bohaterka nie ma za wiele do powiedzenia. Naprawdę, szkoda każdej minuty. Ja bardzo żałuję, że to oglądąłem.

Aron_Reason_Alldwing

poza tym po co oglądać film 90 minut jak można na necie szybciej znaleźć dupę węża np tu: http://livingartreptiles.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond /snakespursandcloacasnakeanatomylivingartreptilescloaca.jpg.w560h348.jpg

drill_n_bass

właśnie

Aron_Reason_Alldwing

,,cienki jak d...a węża". Słyszałem już tutaj na forum filmwebu takie określenie

ocenił(a) film na 6
kobow

Chyba przesadzacie z tymi ocenami, film może nie rewelacja, Rourke faktycznie denerwująco słaby, ale za to rekompensuje wszystko znakomity Gordon-Levitt. Oceny 1 i 2 to przesada skrajna. Tak niskie oceny można dać jakimś atakującym mrówkom czy Megapiraniom, rozumiem 5 nawet 4 ale 1.

ocenił(a) film na 7
chemas

Hmm Jak dla mnie film był naprawdę solidny i bardzo dobrze obsadzony. Szczerze polecam. Sporo scen nostalgicznych taki powiedział bym stateczne połączenie dramatu z thrillerem.

ocenił(a) film na 6
Pig_us

Racja

chemas

,,Rourke faktycznie denerwująco słaby". Tyś jest słaby. (Gaz)Rurką z tobą trzeba walczyć

ocenił(a) film na 1
kobow

Dawno już nie dałem filmowi jedynki no ale taki czas przyjść musiał - absolutny gniot - 1/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones