PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743496}

Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: The Golden Circle
6,8 100 029
ocen
6,8 10 1 100029
6,1 20
ocen krytyków
Kingsman: Złoty Krąg
powrót do forum filmu Kingsman: Złoty Krąg

Obejrzę tylko jeżeli Colin powróci. Niech zainspirują się twórcami "Mody na sukes" i go jakoś ożywią!

ocenił(a) film na 7
other_disasters

Powróci. Było już mówione że się pojawi.

suzzei

To super informacja:)

kann87

Może być po prostu w retrospekcjach.

KLAssurbanipal

nope
http://i1.wp.com/bitcast-a-sm.bitgravity.com/slashfilm/wp/wp-content/images/King sman-2-poster.jpg

plakat postowany przez twórców + były już zdjęcia zza kulis gdzie jest colin i eggsy :')

nerime

ojezu ten plakat jest idealny, przeczytałam go głosem Colina :D

użytkownik usunięty
other_disasters

Dobra robota. Twój mały szantaż na pewno zmusił twórców do zmiany scenariusza.

No ba

ocenił(a) film na 8
other_disasters

Ja tak samo

other_disasters

Bo jak czerpać inspirację, to tylko od najlepszych ;)

other_disasters

i tak bys go obejzal/a

other_disasters

Wątpie. Pewnie będzie retrospekcja, wspomnienie albo jako duch. Pierwsza część była badziewna to druga będzie jeszcze gorsza i bardziej absurdalna.

ocenił(a) film na 7
Sasayaki

Absurd był właśnie siłą tego filmu, więc mam nadzieję, że będzie go jeszcze więcej (gość z lassem i spadochron z flagą USA może dawać nadzieję, że tak właśnie będzie). Czysta rozrywka bez grama powagi. A Harry jest cały (no prawie) i zdrowy.

Hydeist

Faktycznie, bo kula w łeb jest niczym zimny prysznic rano - ożywczy.

ocenił(a) film na 7
Sasayaki

Jak już ustaliliśmy, to film pełen absurdów, który sam siebie nie traktuje poważnie, więc czemu nie? To nie dokument, ani dramat, ani nic innego, co mogłoby być brane na poważnie. W niektórych filmach nie ma co się doszukiwać realizmu, bo serio? Laska z ostrzami zamiast nóg, których używa do walki? Po minucie było wiadomo, w jaką stronę film pójdzie. Zresztą, na wiele filmów trzeba brać poprawkę założonego braku realizmu, bo uwaga, opierają się na fikcji i pomyśle twórców, a Ci mogą sobie wymyślić, co chcą ;) Horrory też skreślasz, bo takie istoty nie istnieją jakie są tam przedstawiane? Albo filmy o superbohaterach, przecież 'faktycznie, ukąszenie pająka daje nadludzkie moce'. Nie wspominając już, jak absurdalni nierzadko są przeciwnicy superbohaterów. Tu trzeba oglądać i cieszyć się jazdą po prostu, a takie uwagi zostawiać dla filmów, w których realizm ma jakieś znaczenie :D Gdyby coś takiego zrobili w Liście Schindlera, to bym krzyczała bullshit, ale w tym filmie? Zajebiście, przynajmniej więcej Firtha będzie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Hydeist

Przymykam oko na superbohaterów czy psychopatów z horrorów. Osobiście jednak skreślam film czy serial, jeżeli scenarzyści nie są konsekwentni. Zabili postać - ok. Postać nie żyje i nie wraca jako żywa. Wspomnienie, duch...dla mnie głupie, ale jeszcze można to wyjaśnić.
Jest mi żal, że aktor takiego formatu jakim jest Firth, gra w tak badziewnym filmie.

Hydeist

Film ma być spójny i wiarygodny w granicach przedstawinego świata. Więc jeśli w świecie przedstawionym ugryzienie pająka daje jakieś moce to wszystko oki. Jednak jeżeli dostaje się strzał w globus z dużego kalibru i pada się trupem, a nie jest się nieśmiertelnym, to nie można żyć z powrotem jakiś czas później.
Można się chwalić umiejętnością logicznego myślenia czy inteligencją, ale nie ich brskiem, jak w twoim przypadku.

ocenił(a) film na 7
JackCarver

Ojojoj, lepiej ci, bo spróbowałeś mnie obrazić? Film jest oparty na bazie komiksu, który ma wiele bardzo nierealistycznych elementów, pierwsza część miała wiele nierealistycznych momentów, więc nie wiem skąd to oburzenie, że jakiś element jest nierealistyczny. W tym filmie wyjaśniają, co się stało, w jaki sposób Harry przeżył. Zgodziłabym się, że jest to bez sensu, gdyby nie wysilili się kompletnie na żadne wyjaśnienie - w jednym go postrzelili, a w drugim lata jakby miał znów 30 lat. To by było idiotyczne. Wyjaśnienie jest absurdalne i naciągane, jak gumka w gaciach, ale nie wykracza kompletnie poza poziom absurdu, jaki oba filmy i tak prezentowały.

ocenił(a) film na 8
other_disasters

W obsadzie dwójki jest ''Charlie'' któremu w jedynce łeb w schronie Valenteina roz##bało....Także wszystko jest możliwe. A tak serio --to módlmy się żeby Coina nie było bo wtedy czeka nas kupa gówna a nie film godny jedynki.

other_disasters

I pierwszy trailer zdradził jak Gallahard wróci ;-)

other_disasters

Dokładnie, on jest główną gwiazdą filmu jak dla mnie i to on powinien być na pierwszym planie :P

ocenił(a) film na 6
other_disasters

Fajny spoiler, wielkie dzięki

ocenił(a) film na 7
Sol89

Co jest spoilerem? To, że go tam 'zabito'? Jeśli tak, to po co wchodzić na stronę drugiej części, jeśli się pierwszej nie widziało. Jeśli to, że go jednak nie zabito, to sam zwiastun pokazuje to wprost. Więc pretensje możesz mieć albo do siebie albo do twórców, którzy pokazali to w zwiastunie.

Sol89

To na pewno nie spoiler. Już od dawna mówiło się o powrocie Colina w drugiej części, nawet jest pokazany w zwiastunie Kingsman The Golden Circle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomaszjozefowski2884

Kim trzeba być, żeby czytać forum 2 części jak nie widziało się pierwszej? Nie będę ci ubliżał i zniżał się do twojego poziomu.

ocenił(a) film na 7
fajny334

Powiem więcej - Colin Firth zerka na nas z plakatu "dwójki", więc Tomasz Józefowski 2884 po prostu trolluje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones