PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 201 941
ocen
7,3 10 1 201941
6,8 35
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Tylko zna ktoś może tytuł piosenki którą tam graja? :) A sama scenka idealnie podsumowuje cały film: szaleństwo 12 latka i gracja dżentelmena tak Vaughn sabotuje kino szpiegowskie i bawi się popkulturą, ożywiając kolejny komiks Millara- Tego oczekiwałem, to dostałem. Dla mnie bomba :)

ocenił(a) film na 8
FvJ

Lynyrd Skynyrd - Free Bird

ocenił(a) film na 8
FvJ

Kula Shaker - Hush

użytkownik usunięty
FvJ

Cud miód i orzeszki!

FvJ

Pomyśl sobie że w krajach muzułmańskich i Afryce takie "sceny w kościele" mają miejsce w realu - i to całkiem często. Nadal tak wesoło?

ocenił(a) film na 9
Matrix80

Nadal, jeb*e mnie co się u dzikusów dzieje ;) Choć w Indonezyjskiej wersji kinowej cała scena jest wycięta (taki off-top)

ocenił(a) film na 8
FvJ

Zgadzam się, najpierw mi szczęka opadła, a potem się popłakałam ze śmiechu. Scena- perełka!

użytkownik usunięty
FvJ

Miało być lekko i ironicznie a wyszło przegięcie w złym guście.

Zdecydowanie się zgodzę. Znajomy polecał mi tę scenę, jako jedną z najlepszych w filmie, ale mnie przeszedł w trakcie jej oglądania nieprzyjemny dreszcz. Chyba na chwilę odstawię płytę Lynnyrd Skynnyrd na półkę

ocenił(a) film na 7
FvJ

A mi się właśnie sceny akcji jakoś niespecjalnie podobały. Nie wiem czemu. Chyba temu, że strasznie biło od nich sztucznością i CGI festem, wyglądały nienaturalnie. Szkoda. Poza tym, całkiem udana rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones