Kingsman: The Golden Circle

plakat - Kingsman: Złoty krąg (2017)

opisy filmu

(3)
  • Kontynuacja przeboju "Kingsman: Tajne służby", który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy'ego nie ma nic trudnego...

  • „Eggsy”, obecnie jeden z najlepszych agentów organizacji Kingsman, musi pozyskać zaskakującego sojusznika, by rozwiązać zagadkę spektakularnego ataku i odkryć tajemnicę potężnej organizacji zwanej „Złotym Kręgiem”, na czele której stoi wyjątkowo niebezpieczny, bo całkowicie nieobliczalny lider, dążący do władzy nad światem.

  • Siedziba brytyjskich agentów z organizacji Kingsman zostaje zrównana z ziemią. W niebezpieczeństwie jest teraz cały świat - zagraża mu demoniczna Poppy Adams (Julianne Moore), szefowa wielkiego kartelu narkotykowego i przestępczego stowarzyszenia Złoty Krąg. Ocaleli z zamachu Kingsmani dowiadują się, że w Stanach Zjednoczonych działa podobna organizacja szpiegowska - Statesman. Młody agent Eggsy (Taron Egerton) wraz z towarzyszami broni jedzie więc do USA, by zawrzeć szyki z Amerykanami. Okazuje się, że koledzy zza oceanu to wyjątkowi ekscentrycy, na dodatek wszyscy noszą przydomki pochodzące od nazw alkoholi. Niespodziewanie do akcji wkracza też Harry Hart (Colin Firth) - Kingsman uznawany z zmarłego. Czy zderzenie różnych metod działania i jeszcze bardziej odległych mentalności pozwoli sojusznikom pokonać Złoty Krąg?