PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743496}

Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: The Golden Circle
6,8 100 043
oceny
6,8 10 1 100043
6,1 20
ocen krytyków
Kingsman: Złoty Krąg
powrót do forum filmu Kingsman: Złoty Krąg

Szkoda czasu

ocenił(a) film na 4

Pierwsza część jest pełna uroku i jest naprawdę zabawna. Druga jest dla mnie stratą czasu, parę fajnych żartów nie rekompensuje ponad 2 godzin w kinie, całe szczęście, że za darmo. Wyszedłem z kina zmęczony i zdegustowany.

ocenił(a) film na 2
-yeti-

Zgadzam się niestety... najlepszy w tym filmie był zwiastun - zanim się poszło do kina. Potem to już nawet on jest infantylny i głupi.
Jakoś się jeszcze bronił film kiedy były nawiązania do poprzedniej części - to co sobie wymyślili na sequel - to się zwyczajnie nie nadaje do publikacji...
Szkoda :(

ocenił(a) film na 3
-yeti-

"jedynce" dałem 7 - dobra zabawa i pomysł, ale "dwójce" już niestety 3 - męczarnia, film ratuje jedynie Elton:)

sdheadb

Zgadzam się w pełni: sceny z Eltonem ratują fabułę :)))

ocenił(a) film na 1
-yeti-

Wytrwałem do 30 minuty

-yeti-

No uff, myślałam że tylko ja poczułam się rozczarowana. Mimo kilku bardzo lubianych przeze mnie aktorów (np. Strony czy Moore), dla mnie żarty były przegięte momentami za bardzo, fabuła miałka i w zasadzie nic nie uzasadniało ciągnięcia tej historii przez ponad 2 godziny. Marny sequel.

ocenił(a) film na 3
-yeti-

do kina ...To szkoda waszych biletów Niestety słabiutki Rozczarował mnie TO juz gniot Czasem nie potrzeba robić drugiej części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones