1 godz. 4 min.
7,6 451
ocen
7,6 10 451
381
chce zobaczyć
{"type":"film","id":622641,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kizumonogatari+I%3A+Tekketsu-hen-2016-622641/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kizumonogatari I: Tekketsu-hen
 • rascal0pl ocenił(a) ten film na: 8

  Oprawa graficzna to dno totalne, 70% filmu to sceny w pełnym 3D, moje oczy krwawiły. Jakby to nie było Monogatari, to pewnie bym do końca nie był w stanie oglądać.
  Jeśli chodzi o fabułę - trzyma poziom, choć zdecydowanie nie jest to coś najlepszego z serii Monogatari.

 • Phea ocenił(a) ten film na: 7

  rascal0pl Dno totalne? o_O Moim zdaniem kreska jest przepiękna, a wszędobylskie ciepłe letnie światło urzekające (ta złocista woda, to niebo!). Dorosła Kisshot wygląda dużo ładniej, niż w serialu, zjawiskowo wręcz. Animację komputerową widać tylko w przypadku części budynków i innych konstrukcji w tle.

 • rascal0pl ocenił(a) ten film na: 8

  Phea Niektóre sceny były wykonane w pełnym 3D. Tak, postacie wyglądały ładnie, ale cała reszta - ohyda i jestem bardzo zawiedziony, ponieważ to bardzo źle wróży na przyszłe produkcje studia Shaft.

 • bartmix ocenił(a) ten film na: 8

  rascal0pl Przecież tła w CGI były wykonane bardzo dobrze. Nie widzę sensu w pluciu na CGI z samego faktu bycia CGI.

 • rascal0pl ocenił(a) ten film na: 8

  bartmix Jeśli uważasz, że były wykonane dobrze - spoko. Ja mam jednak większe wymagania i dla mnie wszystkie 3 filmy wyglądały ohydnie. W serialu również używają teł w 3D w wielu miejscach, ale trzymają się bardzo minimalistycznego stylu i są one statyczne przez co całość wygląda okej i nie gryzie w oczy. Otoczenie w filmach natomiast wygląda jak gry FPS z początku lat 00.
  Również projekty postaci to masywny downgrade w porównaniu do serii TV. Hanekawa wygląda jak prosiak, ewentualnie krowa a reszta postaci jest kompletnie uproszczona.

 • rascal0pl ocenił(a) ten film na: 8

  rascal0pl Zresztą, tutaj naprawdę nie ma czego porównywać,
  https://i.imgur.com/Gg1re5X.jpg

 • rascal0pl jezu ty naprawdę nie masz oczu :D

 • rascal0pl Kizu operuje na UMYŚLNIE pozbawionych cieni designach, w zamian za to oferując znacznie ekspresyjniejszą animację i character acting, już nie mówiąc o spójnej i ślicznej palecie kolorów