PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622641}
7,5 562
oceny
7,5 10 1 562

Kizumonogatari I: Tekketsu hen
powrót do forum filmu Kizumonogatari I: Tekketsu-hen

kiedy premiera? ew czy już wyszło? z tego co znalazłem na YT pierwsze trailery są z przed dwóch lat, ale jak narazie anime nie ma żadnej oceny.

ktyczynski

wydaje mi się, że jeszcze nie wyszło, bo nigdzie nie mogę znaleźć tego anime :(

Flyxie

no nie wyszło, ale trochę to dziwne bo w kolejności light novel, Kiz powinno wyjść w ogóle jako pierwsze a nie ostatnie ( z tego co pamiętam to oryginalny cykl ma 4 serie w pierwszym rozdziale. z czego Bake jest chyba drugie albo nawet trzecie a Kizu jest pierwsze lub drugie). a za tydzień Nekomono,

ktyczynski

Właśnie czekam na Nekomonogatari. Ale Kizumonogatari powinno już wyjść, w końcu miało byc w 2012 roku :/

Flyxie

pierwsze trailery to już wychodziły w 2010, więc nie wiadomo tak na prawdę kiedy się doczekamy :(

ktyczynski

No cóż, pozostaje czekać ;)

Flyxie

jedynym dobrym newsem poza Neko, jest to że zaadaptują wszystkie novele. czyli będzie co oglądać przez najbliższe 4 lata!

ktyczynski

O tym to nie wiedziałam, ale cieszę się niezmiernie :D

Flyxie

z tego co pamiętam to są chyba 3 rozdziały i każdy ma po 3 serie, z tego że pierwsza ma 4, więc będzie co oglądać :)

ktyczynski

Nigdy nie czytałam... Chyba się zabiorę za czytanie

Flyxie

Polecam całą serie (nowelki). Premiera przewidziana na rok 2011 była chyba ze 3 razy przesuwana, do tej pory chodzą słuchy o wakacjach 2013. Spizgany Shaft przeciąga premierę. Pierwsze sceny (dokładniej cała kinówka) została streszczona w pierwszym odcinku Bakemonogatari (dwie pierwsze minuty) jak zarówno w pierwszym odcinku Nekomonogatari (pierwsze 30 sekund). Całe Kizumono (18 rozdziałów) jest dostępne na necie w języku angielskim (podobnie jak oba Nekomonogarari (kolejno - 13 i 66 rozdziałów (ekranizacje Nekomono (13) Shaft skrócił wywalając najciekawsze momenty - np. 3 stronową rozmowę o majtkach))). Dodatkowo na necie można poczytać z Bakemonogatari - Hitagi Crab i Mayoi Snail (całe, angielskie tłumaczenie) oraz połowę Suruga Monkey, a także pierwsze 3 chaptery Nadeko Snake jak i kawałek Nisemonogarari (5 rozdziałów Karen Bee).

Kreton

Bardzo dziękuję za info. Pozdrawiam brata fana ^^)

ktyczynski

Podobno z końcem 2013 ma być live.
Informacja nie jest do końca potwierdzona, znalazłem na reddicie (http://www.reddit.com/r/anime/comments/1jcri4/kizumonogatari_fall_theatrical_re lease_decision/) ten link:
http://mora.jp/special/monogatari-series/?fmid=TOPMAINV01#pos5

Przyznam, ze nic nie rozumiem ale w komentarzach jest informacja o "late 2013" i spekulacje o listopadzie/grudniu...
No cóż. Wolę wiedzieć, że za ile chociażby długo niż nie wiedzieć nic.
Czekamy na potwierdzenie ;)

Yet11

Drogą eliminacji i domysłu można uznać że Kizumonogatari będzie miało swoją japońską premierę na przełomie listopad/grudzień 2013 a więc z polskimi napisami spodziewajcie się dopiero końcem wiosny. Smutne ale tak to już jest. O live nic nie słyszałem ale raczej wątpię.

zick555

Niekoniecznie. Czas przygotowania wersji raw (bo tak naprawdę tylko od tego zależy tempo pojawienia się wersji angielskiej, a później polskiej jak ktoś koniecznie potrzebuje) zależy od tego jak szybko produkt trafi na blu-ray/dvd itp.
Także może to być pół roku później, może być ledwie 3 miesiące.

Dealric

Od jakiegoś czasu widać, że:
[img]http://i.imgur.com/Qol4r0q.png[/img]

30 Luty 2016. Keep it going. Piąty rok leci - już niedługo dogonią Duke Nukem Forever.

Kreton

Derp, komentarze nie obsługują bbcode as well as nie ma możliwości edycji.

Kreton

Zdążyłem z 10 razy zapomniec o istnieniu tego filmu od swojego postu.

Dealric

Ja czekam. Za dużym fanem serii jestem.

Patient Kreton is patient.

Kreton

W sumie właśnie uświadomiłem sobie troll z tą grafiką.

Data się zgadza... Ale luty nie ma 30 dniu xD.

Shaft. Trolling is art.

ocenił(a) film na 8
ktyczynski

http://myanimelist.net/anime/9260/Kizumonogatari_Part_1:_Tekketsu-hen?q=kizumono gata

ktyczynski

Stary post a więc już pewnie obejrzałeś. Ja tylko czekam na 2 część. Jest już chyba gotowa, ja czekam na tłumaczenie.

wilczekstepowy

Miałem ściągnięte i leżało przez jakiś czas n dysku, ale jakoś nie mogłem się zebrać do obejrzenia... Ostatnio nie oglądam anime w ogóle z racji tego że od półtora roku wyszły może 3 niezłe serie i dwa dobre filmy.

ktyczynski

Możesz je polecić? Obejrzałbym sobie coś dobrego. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones