Class

1 godz. 38 min.
6,9 1 020
ocen
6,9 10 1020
751
chce zobaczyć
{"type":"film","id":35421,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Class-1983-35421/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Klasa
  • Footix ocenił(a) ten film na: 9

Wspaniały film zrobiony we wspaniałym okresie, bo filmy lat 80-tych to jest to co uwielbiam. Klimat i świetnie dobrana obsada to wielkie i nie jedyne plusy filmu. Młodzi wówczas Lowe, McCarthy czy Cusack dali rade. Ten film to właśnie jest dla mnie przykład wielkiego kina, szkoda że jest tak mało znany

• Footix ocenił(a) ten film na: 9

Footix no i do tego wszystkiego sporo naprawde dobrego humoru. I jak tu nie dać 10?!

• dark922 ocenił(a) ten film na: 10

Footix Zaskoczył mnie, zrealizowany swietnie, znani aktorzy (Cusack, McCarthy) wówczas jeszcze młodzi, nadali filmowi polotu. Brak teraz takich filmów, szczerze polecam !

Ocena: 9,99/10

• dzimmi46 ocenił(a) ten film na: 10

Footix zgadzam się w 100% :D posunę się nawet do stwierdzenia, że najlepsze filmy o młodzieży robili w latach '80...

• Footix Zgadzam się całkowicie. Film świetny, obsada fenomenalna.
    Klimat doprawiają amerykańskie, wczesne lata 80' i prywatna szkoła pełna młodzieńców w mundurkach...

• Footix noo pewnie, slodkie lata 80. Andrew i inni - kurcze, tacy młodzi. Film extra :))

• użytkownik usunięty

Lucynica no ja co prawda mam 15 lat ale zgodzę się z wami że lata 80 przynajmniej dla filmów były najlepsze:D pozdro

• Footix Oglądałem go wczoraj w TV Puls i muszę powiedzieć, że to naprawdę świetny film, po prostu 10/10.

• _Rayman_ ocenił(a) ten film na: 8

Footix Rayman mówi - tak wspaniały film ;)