PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 079
ocen
6,5 10 1 199079
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

Cholera jedna z nielicznych komedii, które oferują coś więcej niż tylko humor - na której można się śmiać, a za chwilę płakać. Do tego z przesłaniem. Na prawdę rozumiem, że są różne gusta, no ale 6.9 dla tego filmu to już jest przegięcie.

ocenił(a) film na 8
damian_k-91

Ja myślałem że to głupkowata komedia a tu proszę... Duże zaskoczenie. Masz racje ocena powinna być dużo wyższa. To naprawdę to znakomity film. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
slawek321

no pewnie taka niska, bo ludzie oceniaja choc nie obejrzeli ;/

Shanks1337

Po części jest to wina osób która nie zrozumiała przesłania tego filmu i po części, jak już napisałeś, osób które oceniły film a go nie widziały, naprawde szkoda. Film jest świetny i polecam go bezwzględnie wszystkim.

ocenił(a) film na 7
Seneke

8/10 nie ma co spekulować:) Jednak film dla osób że tak to ujmę bardziej rozumiejących:) Wiadomo o co chodzi;)

ocenił(a) film na 9
ostry666

Szczerze mówiąc byłam przez dość długi czas uprzedzona do tego filmu, podchodząc do niego na zasadzie: Sandler = kolejna durna komedia i podejrzewam, że wiele osób może myśleć w ten sposób i stąd słaba ocena tego filmu. Obejrzałam dopiero dzisiaj i muszę przyznać, że bardzo się pomyliłam w swoim pierwotnym osądzie, bo film jest naprawdę bardzo dobry i tak też go oceniłam :). Dawno już nie widziałam komedii, która niosła by za sobą jakiekolwiek głębsze przesłanie, a ta taka jest. W sumie komedii nie ma tam aż tak wiele, sklasyfikowałabym ją bardziej jako komediodramat, zwłaszcza pod koniec. Polecam, jest to naprawdę kawałek dobrej rozrywki, a i można się wzruszyć momentami.

ocenił(a) film na 9
damian_k-91

Mnie też załamała tak niska ocena! Film jest świetny - bawi i wzrusza, poza tym ma tak ciepły i przyjemny klimat, a to się coraz rzadziej zdarza. To jest chyba w tym filmie najlepsze - umiejętne połączenie gagów (tych wyższego i niższego lotu) z przejmującymi scenami i genialnym, jak na komedię, przesłaniem. Naprawdę polecam : )

ocenił(a) film na 6
buszasz

Ocena tak niska z tego powodu że większość oglądających to zapewne dzieciaki które się rajcują przygłupimi komedyjkami.

ocenił(a) film na 9
Vezux

świetny, daje do myślenia, trafia do człowieka po przejściach...

ocenił(a) film na 8
damian_k-91

Sądzę, że mylące jest zestawienie komedia+Sandler. Być może niektórzy mieli ochotę na przygłupawą komedyjkę, a tu proszę - film raczej refleksyjny. To mogło spowodować frustrację u mniej wyrozumiałych i stąd taka niska ocena.

ocenił(a) film na 9
damian_k-91

Też jestem w szoku.Film oglądałam już 3 razy jak nie więcej i w ogóle mi się nie nudzi. Można nazwać to piękną komedią.Nie mam uprzedzeń do Sandlera bo go bardzo lubie,wiadomo że gra w różnych głupkowatych komediach ale podkreślam że nie tylko. Mimo wszystko nie rozumiem tej oceny.Moze oceniaja to osoby nie rozumiejące przesłania,może oceniają Ci którzy nie lubią Sandlera i być może nawet nie oglądali filmu.W każdym razie takie coś jest nie sprawiedliwe...czy naprawdę ludzie potrzebują oglądać same pierdoły? Jakby w tym filmie pokazaliby jakiś żart o politykach albo gołą babe czy inną rzecz którą jarają sie głownie gimnazjaliści to pewnie film miałby lepszą ocenę..eh

ocenił(a) film na 10
damian_k-91

tez nie rozumiem tak niskiej oceny flmu, wspaniały obyczaj, naprawdę bardzo fajny przyjemny i smutny.chyba mało kto nie płacze oglądając ten film.naprawdę warto obejrzec!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones