PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721378}
5,2 2 265
ocen
5,2 10 1 2265
Klub Włóczykijów
powrót do forum filmu Klub Włóczykijów

Jest Karolak- nie ma mnie w kinie.

Jinno

jest Karolak, Ciebie nie ma .

piciu6

Co ty gadasz.

użytkownik usunięty
Jinno

JEST KAROLAK ,TYM BARDZIEJ JESTEM W KINIE, UWIELBIAM GOŚCIA JEST SUPER.

lol, nie wierze.

ocenił(a) film na 3
Jinno

Ja też nie wierzę...

Jinno

I dobrze, nie dawaj mu zarobić :)

Jinno

Właśnie się tak zastanawiam... Jeśli w obsadzie pojawia się Karolak to film jest z góry skazany na porażkę?

Encrier

To pytanie do filozofów biznesu.

Jinno

To samo chciałem napisać. Niech gra sobie u komora

Jinno

Ja posuwam się dalej. Nie oglądam żadnego dzieła z tym (...........). Zrezygnowałem w wszystkich produktów które on reklamuje.
Ekonomiczny bojkot może nauczy moralności.

Jinno

Podpisuje się pod tym bojkotem obiema ręcoma i nogami, dodam jeszcze że nie ściągam tego film z netu.

ocenił(a) film na 6
Jinno

Jesteście idiotami, skreślacie aktora tylko ze względu na jego upodobania polityczne. Aktora w filmie ocenia się jako aktora a nie polityka, teologa czy kogoś tam jeszcze. Ale to i tak pół biedy, wy mało tego że wieszacie na nim psy to bojkotujecie film tylko dlatego że on tam gra. To tak jakbym ja powiedział że mercedesy są ch**owe bo pani jadzia pracuje w fabryce mercedesa a ja jej nie lubie bo głosowała na sld, żenada i poziom gównażerii.

Scouser92dg

ja na ten przykład, jako widz, mam w *upie co myśli politycznie karolak. drażni mnie natomiast jego fizis, gra aktorska i w ogóle poziom karolaka w karolaku działa mnie na nerwy, wobec tego mówię temu panu nie w filmie.

Jinno

Płakać po was nie będę ani ja, ani znaczna większość ludzi. Żałosne żuczki, które myślą, że mają wpływ na rzeczywistość. Gdybyście byli znani, jak Karolak albo inne znane osoby, może wasze zdanie kogoś by obeszło, a tak - możecie się tylko zlewać w necie z nadzieją na okejkę od podobnie myślących.

saxofon

Ojej, widzę, że kogoś uraziliśmy. Dziękujemy za wykład.

Jinno

Nie mam już siły patrzeć na te produkcje po Poranku kojota i Chłopaki nie płaczą - polskie komedie i inne takie z tymi samymi gębami. Otwierasz lodówkę a tam...? Sami wiecie.
Mnie też w kinie nie będzie.
Nie chcę aby ktoś zrujnował moje fajne wspomnienie o książce.
Czy naprawdę nie ma innych aktorów na tym łez padole?

Jinno

Oj widzę że pisowskie bagienko i tutaj dotarło. Smutne.

ocenił(a) film na 3
Jinno

Kiedyś w jednym z opiniotwórczych tygodników też wyczytałem taką myśl, że już samo jego nazwisko zapowiada zły film i zacząłem się temu przyglądać: i Eureka, naprawdę to działało: po kilku obejrzeniach kilku filmów z jego udziałem zacząłem stronić od następnych, ale oczywiście, zawsze sprawdzałem obsadę. Zaoszczędziłem w ten sposób sporo czasu, i był tylko jeden wyjątek, udana komedia romantyczna (choć nie arcydzieło) "Nie kłam, kochanie" ze świetnym Adamczykiem i z krótko - to znamienne - przewijającym się owym fatalnym Karolakiem. Karolak więc był dla mnie jak znak drogowy, ale też weryfikowałem co jakiś czas niezawodność wyjściowej maksymy, czytając recenzje. I recenzje zawsze przestrzegały przed następnymi filmami, w których obsadzie znalazłem znajome nazwisko. - Zdumiewająca prawidłowość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones