PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686639}
6,8 79 324
oceny
6,8 10 1 79324
4,8 4
oceny krytyków
Klucz do wieczności
powrót do forum filmu Klucz do wieczności

Miałem dużo wątpliwości czy wybrać sie na tem film, zaglądałem tutaj kilkukrotnie żeby się przekonać czy warto. Jestem po i uważam, że film jest warty zobaczenia i jeśli ktoś tak jak ja zagląda tutaj po raz któryś, żeby przeczytać czy warto, to mam nadzieje, że właśnie przyczyniam się do podjęcia decyzji! 8/10

ocenił(a) film na 4
bboymrozik

pewnie to samo co dali w filmie twarze na sprzedaz. gosciu szukal lepszej okazji na swoje zycie i tak go porobili ze dali mu oscara

ocenił(a) film na 6
bboymrozik

Dokładnie tak, już chyba 3 raz jestem tu żeby się przekonać czy iść do kina czy nie.. Ocena marna, komentarze niezbyt przekonujące..
W takim razie jakby co to będzie na Ciebie! :)

Katarzyna_Ciucios

Ja równiez 3 lub 4 raz tu zaglądam i właśnie zadecydowałem, że idę - jak coś to też będzie na Ciebie ;-)

ocenił(a) film na 3
Tytuuus

Wlasnie wyszlam z kina i jestem mocno zawiedziona. Zbyt podobny do filmow pamiec absolutna czy tozsamosc Bournea. Temat przenoszenia swiadomosci plytko potraktowany. Mocno przewidywalny. Slaby.

ocenił(a) film na 6
juliett_82

Dramat, szkoda było iść do kina..

Katarzyna_Ciucios

Oj tam od razu dramat, jakby to młodzież powiedziała "dupy nie urywa" ale moim zdaniem aż takiego wielkiego dramatu nie było... Siłą rzeczy pewne tematy mniej, czy bardziej będą powtarzalne. Moim zdaniem można zobaczyć, jakieś wybitne arcydzieło to nie jest, ale nie ma co przesadzać z dramaturgią ;-) Nie miałem aż tak wielkich oczekiwań, więc aż tak się nie zawiodłem. Jak dla mnie okolice 6,5/10

ocenił(a) film na 6
Tytuuus

W tego typu filmach zawsze oczekuję żeby fabuła jakoś zaskoczyła, tu niestety od jakiejś 10 minuty jest się w stanie opowiedzieć film do samego końca i tylko za to duży minus.

ocenił(a) film na 7
Katarzyna_Ciucios

Ja dałem 7 ale tylko dlatego że lubię tych aktorów i za eleganckie ubrania głównego bohatera.

ocenił(a) film na 7
Patrick_2

Film jest dobry, ale niestety niepowalający. Jak dla mnie spokojne kino, przy którym można się zrelaksować.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/09/klucz-do-wiecznosci-selfless.html

ocenił(a) film na 6
Katarzyna_Ciucios

Serio przewidziałaś w 10 minucie, że dziecko jego wspólnika umrze i zafundują sobie dziecko zastępcze?

bboymrozik

no jakto..matthew goody!

ocenił(a) film na 8
bboymrozik

Dzięki ...bardzo dobry film

ocenił(a) film na 5
bipi

Mnie się też podobał, przed chwilą obejrzałem. Nie powiem, żebym cały czas paznokcie obgryzał, ale od początku do samego końca był spójny i logiczny. 5/10 można dać.

ocenił(a) film na 6
bboymrozik

Mnie jakoś ten film nie przekonał,zbyt chaotyczny,przegadany i za dużo elementów s-f posiada.O wiele lepszy film jak dla mnie,w podobnym klimacie to http://www.filmweb.pl/film/Jestem+Bogiem-2011-548252

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones