PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796435}
5,5 29 549
ocen
5,5 10 1 29549
2,8 12
ocen krytyków
Kobieta sukcesu
powrót do forum filmu Kobieta sukcesu

Okiem faceta

ocenił(a) film na 3

Na film poszedłem sam - żona w pracy, więc jakoś czas chciałem zabić. Sala zapełniona tak w 1/3. Oprócz mnie jeszcze z 3-4 facetów tam było z partnerkami. Nie spodziewałem się szału po tym filmie, ale z nudów (i dzięki karcie Unlimited) poszedłem. W połowie filmu już nie dałem rady się na nim skupić. :/ Film to taka typowa polska komedia, z tej niskiej półki. Już nawet Kobiety Mafii były ciekawsze. Jedyny tekst, który okazał się lepszy od innych to:
Karolak: Ile jest w stanie Pani poświęcić, aby u nas pracować?
Więdłocha: [po chwili namysłu] Nerkę, bo do wątroby jestem zbyt przywiązana.
Najlepszym aktorem w tym filmie okazał się pies. Więdłocha, hmm słabo, choć jej oczy trochę korygowały to i owo. ;) Fabuła słaba, jeżeli jakaś była...

SPOILER:
Myślałem, że film będzie mieć jakiś morał, pointę, czy coś w tym stylu a tu pies uciekł do Więdłochy (Mańki), właściciel za nim. Nastąpił pocałunek i... koniec.

KONIEC SPOILERA.

Film jednak podobał się całej gromadzie kobiet na sali, gdyż co chwila jakieś śmiechy było słychać. ;) Ja cieszę się, że nie straciłem na ten film ani złotówki. Dziś Pitbull - zobaczymy jak tutaj będzie.

ocenił(a) film na 3
Juna_3

W zasadzie to miałem takie same odczucia oglądając to ,,dzieło" zdecydowanie nie warto....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones