PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216784}

Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water
5,6 10 423
oceny
5,6 10 1 10423
Kobieta w błękitnej wodzie
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie

Bardzo lubię filmy w reżyserii M. Night Shyamalana praktycznie każdy jego film bardzo mi się podoba ale Kobieta w błękitnej wodzie to zupełnie inna sprawa sam pomysł był nawet dobry ale wykonanie słabe film jest za długi momentami mocno przynudza ale daje 5/10 bo jak już powiedziałem bardzo lubię pana Shyamalana a przecież każdemu morze zdarzyć się gorszy film reżyser też tylko człowiek czasem mu się uda czasem nie.

ocenił(a) film na 9
numer6

1. Oceniasz film, a nie reżysera.
2. Rozumiem, że film może komuś nie przypaść do gustu i go nudzić ale to nie znaczy, że posiada słabe wykonanie. "Kobieta w błękitnej wodzie" posiada tajemniczy klimat który z minuty na minutę wciąga coraz bardziej. Przepiękna muzyka potęguje ten efekt tworząc u widza emocje. Fabuła również nie jest denna, a wręcz przeciwnie bardzo ciekawa. Jak ktoś lubi mądre filmy i filozoficzne odwołania do prawd życiowych to na pewno mu się spodoba.

PS. Nie, nie jestem hejterem ^. Rozumiem, że można mieć swoje zdanie ;)

użytkownik usunięty
Heros95

ten film jest piękny

Heros95

Więc wyraźnie ocenił film a nie reżysera. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Heros95

Że na pewno to bym nie powiedział.

użytkownik usunięty
numer6

kevin sam w domu jako arcydzielo, takie gowno, ze szkoda gadac. dziekuje, dobranoc.

"Kobieta w błękitnej wodzie" jako rewelacyjny, takie gowno, ze szkoda gadac. dziekuje, dobranoc.

ocenił(a) film na 9
numer6

Film jest piękny i chyba najlepszy w jego dorobku, natomiast słabe to jest Zdarzenie.

ocenił(a) film na 10
numer6

bardzo dobory film nie dla idiotów, ludzi inteligentnych zachęcam do obejrzenia, idioci nie zrozumieją i dadzą niską ocenę ;-)

ocenił(a) film na 9
Przemek_Owczarski

Dokładnie :)

Przemek_Owczarski

Czy jak powiem, że tylko ludzie którym wyrastają włosy z zębów dają 10 to moja brednia stanie się prawdą?

Coś nie sądzę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones