Kobieta w błękitnej wodzie

Lady in the Water

2006 1 godz. 50 min.
5,6 10 129
ocen
5,6 10 10129
4 122
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
powrót do forum filmu Kobieta w błękitnej wodzie
  • numer6 ocenił(a) ten film na: 5

Bardzo lubię filmy w reżyserii M. Night Shyamalana praktycznie każdy jego film bardzo mi się podoba ale Kobieta w błękitnej wodzie to zupełnie inna sprawa sam pomysł był nawet dobry ale wykonanie słabe film jest za długi momentami mocno przynudza ale daje 5/10 bo jak już powiedziałem bardzo lubię pana Shyamalana a przecież każdemu morze zdarzyć się gorszy film reżyser też tylko człowiek czasem mu się uda czasem nie.

• Heros95 ocenił(a) ten film na: 9

numer6 1. Oceniasz film, a nie reżysera.
    2. Rozumiem, że film może komuś nie przypaść do gustu i go nudzić ale to nie znaczy, że posiada słabe wykonanie. "Kobieta w błękitnej wodzie" posiada tajemniczy klimat który z minuty na minutę wciąga coraz bardziej. Przepiękna muzyka potęguje ten efekt tworząc u widza emocje. Fabuła również nie jest denna, a wręcz przeciwnie bardzo ciekawa. Jak ktoś lubi mądre filmy i filozoficzne odwołania do prawd życiowych to na pewno mu się spodoba.

PS. Nie, nie jestem hejterem ^. Rozumiem, że można mieć swoje zdanie ;)

• K2. ocenił(a) ten film na: 7

Heros95 ten film jest piękny

• Heros95 Więc wyraźnie ocenił film a nie reżysera. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

• Heros95 Że na pewno to bym nie powiedział.

• K2. ocenił(a) ten film na: 7

numer6 kevin sam w domu jako arcydzielo, takie gowno, ze szkoda gadac. dziekuje, dobranoc.

• K2. "Kobieta w błękitnej wodzie" jako rewelacyjny, takie gowno, ze szkoda gadac. dziekuje, dobranoc.

• chemas ocenił(a) ten film na: 9

numer6 Film jest piękny i chyba najlepszy w jego dorobku, natomiast słabe to jest Zdarzenie.

• Przemek_Owczarski ocenił(a) ten film na: 10

numer6 bardzo dobory film nie dla idiotów, ludzi inteligentnych zachęcam do obejrzenia, idioci nie zrozumieją i dadzą niską ocenę ;-)

• chemas ocenił(a) ten film na: 9

Przemek_Owczarski Dokładnie :)

• Przemek_Owczarski Czy jak powiem, że tylko ludzie którym wyrastają włosy z zębów dają 10 to moja brednia stanie się prawdą?

Coś nie sądzę ;)