PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570991}

Kobieta w czerni

The Woman in Black
6,3 99 146
ocen
6,3 10 1 99146
5,1 9
ocen krytyków
Kobieta w czerni
powrót do forum filmu Kobieta w czerni

skoro wierzyli, że ujrzeć pannę znaczy wydać wyrok na dzieci to dlaczego trwali na posterunku?

niski iloraz inteligencji - przeprowadzka nikomu nie przyszła do głowy
brak zaradności życiowej - przeprowadzka nie wchodzi w grę, nie damy sobie rady
niechęć do dzieci - a na co nam one? niech czarna wywłoka sobie je weźmie - oczywiście poudajemy żałobę
bogata wyobraźnia - ona podąży za nami, za każdym z nas! nawet do Prus Wschodnich!

hyrkan

I znów te twoje kompleksy i puste ujadanie... Przecież to dziś mało ,,poprawnepolitycznie"! Podążaj z duchem czasu - taka mała rada od serca.

harkonen_mgla

Gdybyś czytał internety z przynajmniej minimalną dozą zrozumienia, wiedziałbyś, że o "politycznej poprawności" głównie trolle w ramach trollingu piszą.
Takich zwrotów charakterystycznych jest więcej, stąd ta rozpoznawalność, dla ciebie niejasna. :)

Pozdrawiam serdecznie.

hyrkan

Porzuć prowincjonalny strach i rusz przed siebie (ruszając przy okazji swą główką)! Odwagi chłopcze!

harkonen_mgla

Nie trafiłeś w temat. Zgaduj dalej, trollu.

hyrkan


A jakie masz kompetencje chłopczyku, by oceniać celność zabiegów edukacyjnych wybitnych pedagogów?

harkonen_mgla

Zadaj jakieś pytanie, które ma zastosowanie do naszej rozmowy. Jakie mam kompetencje, by nazwać trolla trollem, gdy on tego nie chce, bo się boi prawdy.

O.

hyrkan

Rozwiń swą myśl...

harkonen_mgla

Nie powtarzaj tak często tych samych ripost, bo ci się opinia trolla pogorszy w kierunku nudnego trolla.

harkonen_mgla


IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

harkonen_mgla

niski iloraz inteligencji - przeprowadzka nikomu nie przyszła do głowy
brak zaradności życiowej - przeprowadzka nie wchodzi w grę, nie damy sobie rady
niechęć do dzieci - a na co nam one? niech czarna wywłoka sobie je weźmie - oczywiście poudajemy żałobę
bogata wyobraźnia - ona podąży za nami, za każdym z nas! nawet do Prus Wschodnich!
patriotyzm lokalny - tylko tu chcemy żyć jako i nasi ojcowie żyli, a że dziadki w piach... widać los tak chciał
religijne uwarunkowanie - Bóg nas doświadcza badając głębie naszej wiary
seksualne uwarunkowanie - życie z możliwością straty potomstwa ma w sobie perwersyjny urok

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Piękna dyskusja. Dla Was wszystkich polecam pierwotną wersję filmu bo pewnie nikt z Was nie wiedział że taka istnieje. Ciekawe jakie wnioski wynieśliścieby z pierwowzoru? Hmmmm..... pewnie żadnej, bo wychowaliście się na gównianych remake'ach i nie macie ochoty sięgać głębiej . No cóż, takie puste pokolenie.

ocenił(a) film na 7
von_trupka

Akurat oglądałem wersję z 89 z Adrianem Rawlinsem, i muszę się zgodzić, że jest lepsza od wersji z 2012 r. I nie oceniaj, że wszyscy zaraz wychowali się na remake'ach, bo nie trzeba być starym żeby gustować w dobrym starym kinie ;)

szarak91

ekranizacja, ponowna ekranizacja - myśleć, myśleć!

ocenił(a) film na 7
von_trupka

Ach jeszcze jedno ;) Wydaje mi się, że Kobieta w czerni(2012) nie jest aż taka gówniana ;)

von_trupka

osiołku nie ma pierwotnej wersji są tylko dwie ekranizacje powieści

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

Wersja z roku 89 nie ma nic wspólnego z tą z 2012? Weź człowieku walnij się czymś w ł.eb i zejdź na ziemie. Jak widać na razie spędzasz całymi dniami na wymyślaniu zwrotów do ludzi. Osiołek to cię chyba robił bo kur. wa masz tak zje.bany rozum, że w żaden sposób nie da się tego ogarnąć. Sam głąbie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałem ciole, że oglądałem wersję z 89 i z 2012. Nic nie pisałem o wersji pierwotnej. W starożytnej Sparcie zaraz po urodzeniu zje. bali by Cie ze skały zaraz po urodzeniu -.-

ocenił(a) film na 6
szarak91

Szaraczku, nie próbuj obrażać ludzi bo i tak się nie uda. Nie pij tyle napojów energetycznych, bo nie urośniesz. Pamiętaj, że czeka Cię jeszcze matura. Poza tym zaraz przyjdzie do pokoju mama i każe wyłączyc komputer.

ocenił(a) film na 7
von_trupka

Po prostu kolega wyprowadził mnie z równowagi a Ty nie powinieneś się mieszać i nie udzielaj mi rad. Maturę mam już za sobą a energetyków nie tykam także nie trafiłeś ;) Także pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
von_trupka

Ach jeszcze jedno von_trupeczko. Jeśli chcesz już coś pisać to pisz tak aby nie mieszać w to czyiś bliskich osób. Chcesz uważać się za dorosłego, więc pisz jak dorosły ;)

szarak91

a) "I nie oceniaj, że wszyscy zaraz wychowali się na remake'ach" i kto to napisał robaczku w kompleksach? b) zwracaj uwagę na to które posty są do ciebie, a które do twego przedmówcy nieszczęsny gimnazjalisto

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

Po 1 skoro von_trupka tak się ujął ten film jako "remake" więc tak odpowiedziałem, po 2 fakt, myślałem, że ten post jest do mnie, bo sugerowałem się bardziej liniami niż napisam do kogo jest w odpowiedzi ten post. I wykaż trochę kreatywności, spójrz na mój nick i nie trudno zgadnąć, że '91 to mój rok urodzenia -.- no, ale każdy sądzi wg siebie.

harkonen_mgla


IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

kotbury

Rozwiń swą ,,myśl".

harkonen_mgla

To jak z lasem. Nie chcielibyśmy cię tam wpuszczać, gdybyś przy każdej wizycie zostawiał tam śmieci. Nie wiem, jak z lasem, ale dostęp do internetu blokowalibyśmy ci dlatego.

hyrkan

,,blokowalibyśmy"? My?
I co te głosy ci jeszcze mówią?

harkonen_mgla

Przepraszam, nie zdawałem sobie sprawy, że mogę kogoś zaszokować informacją, że rozmawiam z ludźmi i że ludzie mogą mieć podobne stanowiska.

Przekaż opiekunom kondolencje, bo żyją w piekle.

hyrkan

Oczywiście, oczywiście... I co jeszcze mówią ci te głosy?

harkonen_mgla

Pierwszy raz spotkałem trolla tak bardzo piwnicznego, że nawet nie uwierzył w możliwość kontaktowania się żywych :D

hyrkan

Tak, tak... I co jeszcze ci mówią?

harkonen_mgla

Bo oceniających swoją miarą spotykam ciągle.

Masz tam choć materac?

hyrkan

Hmmm... w temacie waszych ,,rozmów" schodzicie na temat materaca? Dlaczego?

harkonen_mgla

Musiałbyś zacząć czytać wypowiedzi swoich rozmówców. Wtedy rozmowy byłyby dla ciebie bardziej zrozumiałe.

hyrkan

Czemu unikasz tematu swych ,,głosów"?

harkonen_mgla

Po prostu nie doczytałeś. Dysponujesz jakimś kieszonkowym? Bo byśmy się założyli, że 10 kolejnych lat znów będzie bez efektu na polu twojej edukacji.

hyrkan

Mogę jakoś dodać ci odwagi?

harkonen_mgla

O, śmieszny troll poszedł drogą innych śmiesznych trolli i już kopiuje swoje wypowiedzi. XD

hyrkan

Rozwiń temat.

harkonen_mgla

Nie ma potrzeby. Rozwijam temat, gdy rozmówca rokuje.

hyrkan

Powtarzam, rozwiń temat.

harkonen_mgla

A obecny nie rokuje.

hyrkan

Cierpliwie czekam mój fanie.

harkonen_mgla

Rozwiń swoją nieudaną próbę myśli.

hyrkan

Poproś.

harkonen_mgla

:D
Odkąd cyrk oglądam za darmo, raczej mi spada chęć, żeby cokolwiek w niego inwestować.

hyrkan

Po polsku chłopcze.

harkonen_mgla

Jak widzę, nie rozpoznasz języka, więc chyba obojętne. :D

hyrkan

Nalegam.

harkonen_mgla

I znów kopia. Zupełny brak kreatywności. Próbujesz sam siebie ośmieszyć czy masz cel niespójny z wykonaniem?

hyrkan

Rozwiń swą myśl. Masz czas.

harkonen_mgla

Spróbuj nie kopiować swojego trollingu. Masz czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones