PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809817}

Kobieta w oknie

The Woman in the Window
5,4 23 312
ocen
5,4 10 1 23312
3,7 21
ocen krytyków
Kobieta w oknie
powrót do forum filmu Kobieta w oknie

Amy Adams wszędzie chwalona, ale to może nie wystarczyć, żeby wygrać z Cynthia Erivo, Nyong'o no i z Meryl Streep (niby wierze, ale nie wierze xd)

mikiwas

Ale premiera jest przesunięta na przyszły rok, więc Amy nie będzie musiała rywalizować z Erivo

mikiwas

Natomiast Streep jeżeli dostanie nominacje (w co wątpię) to najwyżej za drugi plan.

mikiwas

Drażni mnie kiedy wychodzi film z gwiazdorską obsadą, nie było w ogóle premiery, nie widział filmu a już rozpisuje się na temat czyiś nominacji do Oscara itd. Szczególnie gdy dotyczy to przereklamowanego aktora z reguły nominowanego do ważnych nagród za samo nazwisko, a nie dlatego że naprawdę zasłużył.

Zelda_fw

No no w przypadku Streep, jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do filmu fani wróżą nominacje do Oscara. Najbardziej przereklamowana aktorka!

IronMannn

Niby z której strony? Meryl Streep to klasa sama w sobie. Wielokrotnie udowadniała, że jest jedną z najlepszych współczesnych aktorek. Adams nie jest godna żeby jej chociaż buty czyścić.

Zelda_fw

Ojjj już jej tak nie przeceniaj.

IronMannn

Ojjj już nie zawracaj mi czterech liter głupotami. W tym rzecz, że nikogo nie przeceniam. Mam oczy, pisze jak jest. Masz z tym problem, nie trzeba było do mnie pisać

Zelda_fw

Dziewczyno, polecam wizytę u psychologa bo bulwersujesz się jakbym Ci conajmniej zniszczył zycie ! Ja uważam ze Streep jest przeceniana i tyle. Ty sobie uważaj ze jest wybitna. Nie rozumiem, po co od razu unosić się jak jakaś psychopatka?

IronMannn

To ja tobie polecam wizytę u psychologa żeby przypisał ci proszki na uspokojenie i długi odpoczynek od internetu. Gdzie ty widzisz jakikolwiek bulwers czy uniesienie? A no chyba, że piszesz o sobie to by się wtedy zgadzało. I powtórzę: masz jakiś problem, to nie trzeba było do mnie pisać.

Zelda_fw

Gdzie TY widzisz ze ja mam do Ciebie jakis problem? Napisalem tylko ze Streep jest przereklamowana? Nawet nie wiedziałem że jestes jej psychofanką ;) Ty za to unioslas sie jakbym napisał nie wiadomo co i przy okazji zmieszalas z blotem Adams.

IronMannn

Mam nadzieję, że do tej pory zdążyłeś wybrać się do psychologa czy lepiej psychiatry. Więc każdy kto uważa że Meryl Streep nie jest przereklamowaną aktorką jest psychofanem. A jakakolwiek krytyka Amy Adams (zasłużona) to mieszanie z błotem! A to ciekawe.

Nie żałuj sobie proszków ;)

Zelda_fw

Ja również bym nie przesadzała. Adams to bardzo dobra aktorka i nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Potrafi zagrać lekko, czego Streep nigdy nie umiała. Za to Meryl od kilku lat szarżuje tak że nie da
sie jej oglądać.

foxyloxy

"Adams to bardzo dobra aktorka i nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu." Aż się zaplułam ze śmiechu. Niech najpierw zacznie reprezentować jakiś poziom żeby poniżej go nie schodzić. Zachwycać się taką miernotą jak Adams a krytykować Streep. Internety to niezwykłe miejsce.

Zelda_fw

Ojjj jednak poprzednik miał racje. Psychiatra potrzebny od zaraz ;) Nie potrafisz zrozumieć ze ktoś może mieć inne zdanie niż Ty to zrezygnuj z wypowiadania się na forach publicznych;)

Zelda_fw

I nigdzie nie napisałam ze Addams jest lepsza od Streep wiec skończ się płuc ze śmiechu a naucz czytać ze zrozumieniem tumanko...

IronMannn

Chyba nie wiesz co oznacza słowo przereklamowana ...

mikiwas

Jest zwiastun...
https://www.youtube.com/watch?v=J0hTmzISOlQ
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones