PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744778}

Kobiety i XX wiek

20th Century Women
7,2 10 633
oceny
7,2 10 1 10633
7,1 27
ocen krytyków
Kobiety i XX wiek
powrót do forum filmu Kobiety i XX wiek

Bardzo mi się podobał, ktoś stwierdził, że nie ma w filmie rytmu ani spójnej całości. Klamrą, która go spina jest szczerość. Dla mnie był szczery i prawdziwy. Choć oglądałam go w domu, trudno było mi się od niego oderwać. Postacie pełne i wyraziste. Zgadzam się, że to nie jst film dla każdego, ale dla mnie tak

ocenił(a) film na 8
katerina197

Przepiękny, nie da się o nim przestać myśleć, oglądałam 2 dni temu i ciągle nie daje mi spokoju.
Ostatnio filmy oceniam w kategorii zasypiania, no bez przerwy przysypiam, najczęściej po obejrzeniu 1/3, jeśli zasnę w połowie to już jest dobrze ;)
za to tutaj było wielkie łaaał, nie zasnęłam i nawet przez myśl mi nie przeszło by się drzemnąć ciutę, a zaczynam zazwyczaj swoje seanse około 2 w nocy :)

Kasha

To jesteś nocna sowa,ale film zapada w pamięć i nie należy do takich gdzie po obejrzeniu zapomina się o czym był:)

ocenił(a) film na 5
katerina197

Jak dla mnie krok w tył w stosunku do Beginnersów. Tam naprzemiennie się śmiałem, cieszyłem i smuciłem, a po seansie stałem się mądrzejszy. Tu dwa razy się uśmiałem i... zostałem na konec zdołowany i w ogóle niemądrzejszy.

katerina197

Otóz to,a takich filmów niestety brakuje.Oglądałam go jednym tchem i po seansie wciąż było mi mało tych dostarczonych emocji :))

katerina197

film jest dla ludzi z wyoskim IQ którzy rozumieją przesłanie filmu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones