PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 316
ocen
4,3 10 1 50316
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

mialem przyjemność obejrzeć film na przedpremierowym pokazie. W mojej ocenie druga część znacznie lepsza od jedynki. Gagi znacznie bardziej na poziomie, trafione, mniej przekleństw, zdjęcia kręcone m.in w RPA, dramaturgia, emocje ale też dobry humor. Czyli chyba wszystko co chce się zobaczyć przed weekendem dla zrelaksowania. No i największy atut filmu, Kasia Warnke, można śmiało powiedzieć ze zrobiła film. Chyba najlepszy wykon w jej wydaniu, jak tylko pojawiała się na ekranie wzbudzała salwy śmiechu. Daje dobrą 8mke za film w kategoriach dobrej zabawy, humoru, emocji.

ocenił(a) film na 1
N_PPP

Warnke albo jej kochaś już przestań siać tej propagandy. Denna aktorka nawet nie można powiedzieć, że gra tylko spokojnie, że aktorzy. Jedyne co robi to jakieś kuponiki odcina ze zbiórkowych zniżek.

ocenił(a) film na 1
N_PPP

nie przesadzaj Warnke nawet aktorką nie sposób nazwać

ocenił(a) film na 6
Kinomaniakwarszawski

Mnie dziwi ten cały hejt, ok. nie podoba się- spoko, ale jak oglądamy zagraniczne filmy akcji, nawet te słabe to tak nie hejtujemy. Dlaczego? Jest to jakaś forma rozrywki, że płytka i co z tego? Ja lubię niektóre produkcje Vegi i mam przy tym sporo śmiechu, nawet jak niekoniecznie powinnam się śmiać. Patrzę na grę aktorów/ aktorek i cholernie chce mi się śmiać! :D
Oni muszą mieć tam zajebisty ubaw na planie, poza tym spotyka się grupa fajnych aktorów/ aktorek i z pewnością jest to dla nich spora frajda.
Trochę szkoda, że nie ma już ShowMaxa, będzie trzeba iść do kina:P

ocenił(a) film na 1
BuziakL

Współczuje jak takie ‚żarty’ wywołują u ciebie tyle śmiechu i radości :D Jak dla mnie te zarty są nieśmieszne i żenujące,ale coz co kto lubi....

ocenił(a) film na 10
sabina097

Nudna jesteś jak flaki z olejem, życzę sobie byś nigdy nie stanęła na mojej drodze bym nie umarła z żalu i nudów patrząc na Ciebie :c

ocenił(a) film na 1
N_PPP

I nawzajem :) :*

N_PPP

"N_PPP: Nudna jesteś jak flaki z olejem"

Biedni ci, którzy na stołach mają flaki z olejem.

sabina097

No to dlaczego wspolczujesz skoro obowiazuje zasada co kto lubi. Teraz to ja Ci wspolczuje...
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
itisnotme

A czy to się wyklucza ? :D również pozdrawiam i również współczuje xd

ocenił(a) film na 7
BuziakL

w życiu nie byłem w kinie na polskim filmie ups, sorry byłem z sympatią na "samotność w sieci" co mnie jeszcze bardziej utwierdziło, że nie warto, wszystko oglądam w streamingach (stąd takie spóźnione komentarze)

Kinomaniakwarszawski

Każdy kto nie udostępnia swoich ocen jest potencjalnym wynajętym botem.

Nilred

Hehe super tok rozumowania. Dla Ciebie odkrylem :)

Kinomaniakwarszawski

Obejrzałem ostatnio część pierwszą - trochę przytłoczyła mnie liczba przekleństw i kilka dziwnych sytuacji, np. (spoiler) Jak Dygantowa po sfingowaniu własnej śmierci od tak sobie wraca. Nikt nie poinformował policji, że ona ożyła?

Generalnie kino w porządku, nie powala, ale idzie obejrzeć.

Dziś idę na część drugą, z pewnością napiszę swoje wrażenia.

Zainspirowany częścią pierwszą zrobiłem parodię zwiastunu części trzeciej, jakby ktoś chciał zobaczyć zapraszam na YT na kanał Dwóch Typów na kanapie i filmik pod tytułem: "Kobiety Mafii 3 parodia zwiastunu"

ocenił(a) film na 3
Kinomaniakwarszawski

Nie jestem pewny czy oglądaliśmy ten sam film. A może oglądałeś jakąś specjalną wersję przygotowaną dla widzów przedpremierowych, z ciekawszym scenariuszem, z dobrym humorem, z dobrą grą aktorską.
Ja właśnie wróciłem ze zwykłego seansu. Dno i metr mułu. Oceniłem go na 3, czyli słaby.
Jedyny śmieszny żart został zaczerpnięty ze sceny polowania na dzika z "Nie ma mocnych". Tutaj w głównej roli wystąpił cyrkowy niedźwiedź. Od połowy filmu co chwilę ziewałem. Mocne kino? Jeśli tak nazwać masakrę piłą mechaniczną, to niech będzie. Ale sensu i logiki w tym żadnego.

Kinomaniakwarszawski

W mojej opini slaby film, oczywiscie sceny drastyczne, wulgaryzmy czyli to co nasz naród lubi, ale scena np z tym że kolana mu przewiercili a nastepnie stal pod blokiem normalnie jakby mial zdrowe nogi. Przeciez chlop nigdy by juz nie chodzil po takim urazie.

ocenił(a) film na 2
Kinomaniakwarszawski

Dramat ,co ty oglądasz że piszesz takie bzdury ,ten film to dno

krstw74

Zalozyles dzis konto tylko po to zeby to napisac?

krstw74

To muł nie warty uwagi.On kocha takie filmy, Kac Wawa i Ciacho też chwali i daje mocne 8.

ocenił(a) film na 2
Kinomaniakwarszawski

Co ty kolego cpiesz ? Ocena 8... Ja pie...olę .... I dziwic się ,że muzyka disco polo ma u nas swoich zwolenników?:)

ocenił(a) film na 2
Kinomaniakwarszawski

"Dobre mocne kino" - rozumiem, że to żart na poziomie tych z filmu?

ocenił(a) film na 1
Kinomaniakwarszawski

Żartujesz ??

ocenił(a) film na 1
Kinomaniakwarszawski

Kolego ,czy Ty przypadkiem nie uderzyłeś się w głowe?

ocenił(a) film na 2
Kinomaniakwarszawski

Ja płakałem ze śmiechu. Cudowna komedia.

Kinomaniakwarszawski

Słowo „gag” powinni być prawnie zakazane

ocenił(a) film na 4
Kinomaniakwarszawski

Musi być kino na każdy poziom widza. Część widzów po prostu prosto roxumuje

ocenił(a) film na 2
Kinomaniakwarszawski

"Dobre mocne kino" Ty tak serio? co ty oglądasz na co dzień, znasz definicje tych pojęć? Dzieci w szkole na lekcji oglądają lepsze filmy niż gnioty tego typu. Jak dla mnie najgorsza Polska produkcja. Serio.

ocenił(a) film na 1
Kinomaniakwarszawski

mocne znaczy co ? Kupa leci twardsza ?

ocenił(a) film na 7
Kinomaniakwarszawski

Spodobał mi się ten bajzel ale jest jednak o oczko słabszy od jedynki. Warnke znakomita. 7/10 !!!

ocenił(a) film na 3
Kinomaniakwarszawski

Przecież film się kupy nie trzyma. Połowa działań bohaterów nie ma żadnego sensu, klimat zerowy bo w tych niedorzecznościach nie można odnaleźć żadnego motywu, gagi na poziomie gimbazy, zwłaszcza blondyna udająca małpę

ocenił(a) film na 1
Kinomaniakwarszawski

Mocne?! Ano mocne - jak napar ze skarpetek ... buuuuuaaaaahahahahaha!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones