PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 316
ocen
4,3 10 1 50316
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Nowy Adamczyk

ocenił(a) film na 7

wydawać by się mogło, że ten aktor nie jest w stanie nikogo zaskoczyć, a tutaj przy okazji trailerów maluje się zupełnie nową odsłona. Nie wiem jak wyjdzie cały film, ale sam pomysł umieszczenia tutaj Adamczyka wydaje się bardzo ciekawy.

ocenił(a) film na 7
majalipczak

Jakby nie patrzeć to aktor dobry mimo łatki papieża i aktora komedii romantycznych. Myślę, że da radę :))

lipka57

może właśnie mu chodzi o to, żeby pozbyć się owej łatki ;) jestem ciekawa co z tego ostatecznie wyjdzie

LAURA_38

Pozbycie się łatki przez jeden film? Zwykły nonsens biorąc pod uwagę, że z dziesięć komedyjek pseudo romantycznych już jest z nim w planie. Dostał dobre finansowe warunki, więc wziął udział. Naturalna decyzja.

ocenił(a) film na 4
PanKracjusz

A i tak pozostaje papieżem:)

basiaz1970

Na plakacie do KM2 wyglada jak pop

majalipczak

Śmiechłam jak zobaczyłam jego twór w drugiej części ;)

zapala221

zagrał przekonywująco gangusa :)

majalipczak

Jaki film, taki aktor :D

ocenił(a) film na 6
majalipczak

Chętnie zobaczę go w nowej odsłonie.

ocenił(a) film na 7
majalipczak

I dobrze sobie radzi z językiem angielskim. Mógłby występować w produkcjach zagranicznych.

ocenił(a) film na 1
skibaa10

Występował już.

użytkownik usunięty
majalipczak

Co do Adamczyka to czy pamiętacie jego role w serialu Czas Honoru ? Dal mnie to była idealna rola dla niego . Lubie tego aktora właśnie w filmach gdzie musi być brutalny i pobluźni trochę

majalipczak

Na początku podchodziłem do tego sceptycznie, ale wystarczyło kilka minut i mnie przekonał do tego, że rzeczywiście nadaje się do takich bardziej "mocnych" ról.

ocenił(a) film na 4
mikolajmiki

Watek z Adamczykiem najlepiej wypadł chyba w tym marnym filmie

basiaz1970

jak dla mnie jeszcze duży plus dla Warnke :)

ocenił(a) film na 4
mikolajmiki

Przynajmnie było trochę śmiesznie,fakt.najgorszy dla mnie,wręcz żenujący,był wątek arabski.porażka,a Popławska po co się w takie coś angażuje(będąc dobrą aktorką)

ocenił(a) film na 7
basiaz1970

Jak dla mnie Popławska była całkiem spoko. Nie wiem dlaczego jest aż taki hejt na ten film. Fajne lokacje i jest na co popatrzeć.

ocenił(a) film na 7
majalipczak

I faktycznie kreacja Adamczyka dała radę. Ogólnie film całkiem dobry.

ocenił(a) film na 7
majalipczak

Adamczyk super, nowa odsłona - mega przekonująca.

ocenił(a) film na 3
majalipczak

PIOTR ADAMCZYK! jedyne pozytywne zaskoczenie w tym filmie!
Facet się marnuje, jest kojarzony tylko z komediami romantycznymi, a ma zdecydowanie potencjał na inne role i tym filmem to pokazał.
Pisanie czegoś pokroju "wybuchłam jak go zobaczyłam w tej brodzie" "z niego taki gangster jak i ze mnie"

oznacza tylko i wyłącznie niedojrzałość oglądającego, po prostu nie umiecie odciąć go od komedii romantycznej, zapomnieć że w nich grał i obserwować jego nowe wcielenie...

ocenił(a) film na 7
majalipczak

moim zdaniem nie do końca dał radę

znacznie wiarygodniej wyglądają pozostałe gangusy z tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones