PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 697
ocen
5,0 10 1 86697
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Żenujący

ocenił(a) film na 2

Wyszedłem z kina i od razu zapomniałem że byłem... Strata poand 2h i nic więcej.

ocenił(a) film na 3
Samin_filmweb

Ponad dwie godziny straconego czasu. No może reklamy przed filmem były do przyjęcia. Kolejny raz skusiłem się na rozreklamowany film. Boję się trochę "Pitbull'a..." w reż. Pasikowskiego. Mam nadzieję, że nie zawiodę się jak po "Kobietach mafii"

dan1911

W Pasikowskim sila ;) zwiastun jest zachecajacy

ocenił(a) film na 2
dan1911

No ja również na to liczę...

ocenił(a) film na 1
Samin_filmweb

Dawno nie widziałam tak pustego filmu, którego oglądanie tak boli, że wyjście z kina to była po prostu poezja.

ocenił(a) film na 3
magdalena29

bardzo trafne

ocenił(a) film na 2
magdalena29

Niestety tez się zawiodłem

ocenił(a) film na 8
magdalena29

Jezuuu, to nie chodźcie na tego typu filmy. Przecież Vega od dłuzszego czasu robi podobne. Można też poczytać opis i/lub obejrzeć zwiastun. Co jest z wami nie tak?

ocenił(a) film na 1
BlueBelle

A dziękuje bardzo trafna uwaga, ostatni raz dałam zarobić Panu Vegecie idac na seans do kina! Nigdy więcej już nie będę się kierować sentymentem starych jego filmów i nie dam się nabrać, że może tym razem Pan Vegeta zrobić coś na poziomie.

ocenił(a) film na 8
abenteuer

No fakt, Pitbull 1 jest zupełnie inny. Ale nie widziałaś innych jego filmów? Raczej je znasz, bo mówisz o "filmach". Ale nie widziałaś zwiastunów? Nie czytałaś opisu? Bo zrozumiałabym, że Ci się nie podobał i np. 4 czy 5. Ale 1? Naprawdę mnie to ciekawi: masz czas wyjaśnić?

ocenił(a) film na 8
Samin_filmweb

Skoro zapomniałęs, to jak piszesz post?

ocenił(a) film na 1
BlueBelle

http://desmotivaciones.es/1956053/El-noviazgo Karyna zobacz twoje zdjęcie :D

ocenił(a) film na 1
BlueBelle

http://desmotivaciones.es... to, że używasz czyjegoś zdjęcia jako swojego pozostawiam bez komentarza (trudno zakładać, ze możesz posiadać twarz, która można gdziekolwiek pokazać). Istnieją jednak prawa autorskie, nie wiem czy ci ktoś o tym wspominał karyna

ocenił(a) film na 8
Zly_kalafiorek

Hahah, nieee, lepiej sobie robić selfie w lustrze :P Pewnie żarcia też nie tkniesz póki fota nie pyknie? I jeśli się kreujesz na taką obeznaną, to wbij to zdjęcię w wujka i dawaj wszelkie wyszukiwania. Bo jest nie tylko na jakichś tam włoskich demotach. Poczytaj sobie dziecko o udostępnianiu i prawach autorskich. Bo póki co Ci nie idzie złociutka. Ps. A to dlaczego jesteś warzywem, a nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem?

ocenił(a) film na 8
Zly_kalafiorek

I to jest filmweb. Czemu nie piszesz o filmie? Koledzy z gimnazjim jadą Vegę i Ty też musisz, tylko za ciężko opisać film, skoro się miało głowe w dole, ale trzeba się popisać? Merytoryczne (sprawdż) argumenty skarbie - i wtedy możemy gadać.

ocenił(a) film na 1
BlueBelle

Karyna ty sie Blue Srelle możesz nazywać co najwyżej hahahhahahahhahahahahahaha ale beka! Piękne zdjęcie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones