PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 672
oceny
5,0 10 1 86672
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Szykuje się kolejny film od Vegi, pod którym rynsztok społeczny będzie miał szanse po raz pierwszy w życiu, na zasadne słowa krytyki napisać: "nie zrozumieliście tego filmu" i "ten film jest dla ludzi inteligentnych". Cytowane wypowiedzi pochodzą z komentarzy pod poprzednimi "dziełami" botoksem i ostatnimi pitbulami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Larry

Zgadzam się. Niestety, niektórzy nie lubią wysiłku intelektualnego i słuchają się tych, którzy wygodnie kreują rzeczywistość na czarną i białą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Twoj_Ojciec

a poza tematem to słaby "fejk" dzieciaku

ocenił(a) film na 2
szykuj

Film jest fatalny!!!!!!!!!
Tam nic nie trzyma się kupy! Jedynie Dygant zagrała jako tako.
a za scenę gdzie Popławska "pomyliła" dźwignie biegów i podczas jazdy na ekspresówce, zaczęła ujeżdżać kierującego autem Stramowskiego, to powinien być jakiś Trybunał Stanu! :D
Seks to seks, a jazda autem to jazda autem. Nie mam nic przeciw seksowaniu się w samochodzie, ale nie do kuźwy bladej podczas jazdy.
Kiedyś czytałem artykuł (niestety teraz jak googlałem, nie mogłem znaleźć linki), że jest sporo przypadków, gdzie do rozbitych fur przyjeżdża Straż i wyciągają dwa trupy, gdzie jedno ma portki spuszczone do kolan i kiełbachę na wierzchu lub drugie tak samo, tylko brzoskwinia centralnie wywalona.

hbk06_qbas

To już wiesz czemu na wstępie podane jest "film oparty na prawdziwych zdarzeniach" . A może jeszcze tego nie zrozumiałeś ?

ocenił(a) film na 2
jakub_h

No jasne. Jak reżyser powie że na faktach to znaczy na faktach xDDDD. Interesowałeś się przestępczością w Polsce? Wiesz jak mokotów wyglądał? Naprawdę uważasz, że gangsterzy by na tyle skretyniali że nabraliby się na fejkowe zaproszenie na Mundial? xDD Ten film ma tyle wspólnego z faktami co artykuły Newsweeka o Trumpie. Ale jak osoba wystawiająca "Smoleńskowi" 10/10(pewnie tylko za sam temat, a że film jest okropnie zrealizowany to już nieistotne xD) może to pojąć? Zastanawia mnie czy nie jesteś trollem i niepotrzebnie tracę czas na te wpisy xDD.

szykuj

Dobrze, że kręci. Polska potrzebuję swojego kina klasy B albo i C. Amerykańska kinematografia ma wszystkie klasy.
Znaczy, że polska kinematografia się rozwija.

ocenił(a) film na 10
szykuj

Krytykują zwolennicy nowoczesnych filmów Netflixa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones