PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227963}

Kochałam Annabelle

Loving Annabelle
6,5 7 342
oceny
6,5 10 1 7342
Kochałam Annabelle
powrót do forum filmu Kochałam Annabelle

Nauczycielka

ocenił(a) film na 7

no każdy ma swoje gusta, a szczególnie jeśli chodzi o obsadę w filmie. Tak, chodziło mi o tę dziewczynę która ma na imię Cat... Minimalnie się podobało mi jej wczuwanie się w rolę, chociaż można od razu zauważyć po rysach jej twarzy, że potrafi "podkablować" - akurat w tym się udało im. Ale głos miała charakterystyczny... Jeśli chodzi o nauczycielkę, to w moim odczuciu jest tak że, ona nie pasuje pod pewnymi względami do tej roli. Np. pod względem mimiki. Nie powinna być aż tak momentami poważna innymi słowy zbyt spięta. Wiem że się przyczepicie ale cóż ;-) powiecie jak ona nie nie może być poważna jak to nauczycielka ?- tak to prawda nauczycielka, zraniona, nie pogodzona z tragedią, ale rolę takiej osoby powinna grać bardziej naturalnie. Bo widać było po niej, że jest spięta osobiście, a nie jako ta osoba którą grała.
Różnią się odczucia co do tego filmu więc wiadomo nikt jednogłośnie nie powie tej samej recenzji:-)
Pozdrawiam!!

wera20

Skladnia po prostu nie do podrobienia. Mam nadzieje, ze to chwilowa niedyzspozycja.

ocenił(a) film na 1
andre71

Muszę Cię rozczarować. Przeczytałam jej inne wypowiedzi i mogę stwierdzic, ze to z pewnoscia nie jest chwilowa niedyspozycja. Taka lektura troche boli, ale jednoczesnie bawi (przynajmniej mnie). : >

ocenił(a) film na 8
andre71

Miejmy nadzieję, że lepiej koleżance wychodzą wypowiedzi ustne, niż pisemne :)

ocenił(a) film na 8
andre71

Powoli będziemy oceniać składnię wypowiedzi a nie filmy, no cóż.... Dziewczyny nie bądźcie takie "spięte" ;)

ocenił(a) film na 5
wera20

Jak dla mnie pani nauczycielka miała minę przerażonej myszy. Z doświadczenia 'z obu stron katedry' wiem, że takie osoby prowokują swoim zachowaniem uczniów do słodkich sztuczek typu kreda w herbacie, i obgadywania sorki za plecami ile wlezie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones