PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466314}
4,9 81 806
ocen
4,9 10 1 81806
3,6 8
ocen krytyków
Kochaj i tańcz
powrót do forum filmu Kochaj i tańcz

to byl 1 z gorszych filmow w moim zyciu, nie rozumiem wsumie zabardzo samej idei takich filmow no ale sa ludzie ktorzy takie filmy lubia wiec spoko, niech one sobie beda
i przyznam sie, ze znawca tego typu filmow napewno nie jestem i chyba nie widzialem nigdy dobrego filmu tanecznego (w mojej opinii)
zdarzylo sie jednak pare zobaczyc (z przymusu zazwyczaj) i musze przyznac, ze to dzielo akurat nawet jak na film taneczny wydaje sie szczegolnie zje*ane
jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ktos obejrzal to przed premiera i uznal, ze stworzyli dobry film
raczej zrobili to na odwal sie i nadrobili marketingiem zeby jakis hajs byl za to i gitara

no ale na filmwebie to ma 5,0/10 i 55.331 głosów wiec dla niektorych to pewnie arcydzielo jest wiec moze poprostu to moja ignorancja w tym temacie sprawia, ze z czystym sercem daje 1/10 bo nie widze w tym filmie zadnej mocnej strony czy fajnej lub ciekawej sceny, ani jednej sceny, a o caloksztalcie juz nie wspomne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones