plakat filmu Kochany potwór

Kochany potwór

Magic in the Water
6,0 216
ocen
6,0 10 1 216
115
chce zobaczyć
{"type":"film","id":95796,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kochany+potw%C3%B3r-1995-95796/tv","text":"W TV"}]}
Kochany potwór
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Doktor Jack Black (Mark Harmon) nawet podczas wakacji nie zamierza zapomnieć o swojej pracy. Jego dzieci, córka Ashley (Sarah Wayne) i syn Josha (Joshua Jackson) nie mogą się z tym pogodzić.Jednak zanosi się na to, że wypoczywając w położonej nad pięknym jeziorem miejscowości Glenorky, dzieci będą musiały się zadowolić własnymDoktor Jack Black (Mark Harmon) nawet podczas wakacji nie zamierza zapomnieć o swojej pracy. Jego dzieci, córka Ashley (Sarah Wayne) i syn Josha (Joshua Jackson) nie mogą się z tym pogodzić.Jednak zanosi się na to, że wypoczywając w położonej nad pięknym jeziorem miejscowości Glenorky, dzieci będą musiały się zadowolić własnym towarzystwem. Miasteczko ma swoją tajemnicę. Jest nią Orky, legendarny gad zamieszkujący jezioro. Osoby, które twierdzą, że go widziały, zdradzają oznaki lekkiego obłędu i uczęszczają na spotkania terapeutyczne, prowadzone przez doktor Wandę Bell (Harley Jane Kozak). Utrzymują oni bowiem, że zostali przez Orky'ego porwania, a kontakt z gadem sprawił, że poczuli się wolni i szczęśliwi.

Kochany potwór zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.