PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774739}
6,6 7 130
ocen
6,6 10 1 7130
Kodachrome
powrót do forum filmu Kodachrome

ten film jest wykonany wzorcowo, cała trójka bohaterów pasuje tu jak ulał, wszystko było tak poprowadzone jakbym sobie tego życzył. W sumie to unikałem przez jakiś czas tego filmu żeby się nie rozczarować, ale okazuje się że były to niepotrzebne obawy. Moje klimaty, dobry film.

ocenił(a) film na 6
mitrus80

Mam dylemat z tym filmem, w sumie to nawet nie z samym filmem i jego fabułą, co z zagadnieniem pt. czy dać szansę komuś, kto całe życie przesrał i nie wykazał się/spełnił swojej roli i pokładanych w nim nadziei? W filmie niby pada odpowiedź, że tak, że powinno się i cały czas jego trwania główny bohater jest pouczany przez kolejne osoby, a najbardziej przez atrakcyjną pielęgniarkę, że ojciec to ojciec, że to przecież rodzina, że zasługuje, że się stara… Choć się w sumie nie starał, tylko wysnuwał kolejne swoje widzimisię. No nie wiem, film niezły ale temat trochę skopany i ktoś taki raczej nie zasługuje na nic więcej niż tylko: żegnaj tato! Raczej właściwie to: ojcze.

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

trudno mi jakkolwiek polemizować, każdy żyje swoim życiem, sprawy są skomplikowane, kwestia wybaczenia jest zawsze indywidualna, facet (Ed Harris) był trochę zadufanym w sobie egoistą, artystą, ale sam film miał ze sobą nieść jakiś tam ładunek kojącego (serce) ciepła i zrozumienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones