PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1280}

Kolor pieniędzy

The Color of Money
7,2 10 541
ocen
7,2 10 1 10541
6,8 16
ocen krytyków
Kolor pieniędzy
powrót do forum filmu Kolor pieniędzy

6/10

ocenił(a) film na 6

Taki średni filmik o bilardzistach.młody tom cruze wypada dość średnio, niezbyt przekonywujący podobnie jak paul newman.Niby mieli pół stanu ograć w bilarda ale nic im z tego nie wyszło, potem drogi cruisa i newmana się rozchodzą i zaczynają ze sobą rywalizować na zawodach bilardowych.w ogóle nie kupiłem tej historii bo jest słabo zrealizowana.Wielki powrót do gry bohatera granego przez newmana w ogóle średni i bez polotu .Nie warto oglądać.

ocenił(a) film na 6
None200

epizod whitakera jest dość świetny

whiteker do ogranego newmanna XD
-"myślisz że powinienem schudnąć??"

ocenił(a) film na 6
None200

popieram... chyba jedyny film Scorsese na którym się autentycznie nudziłem;P

ocenił(a) film na 10
nieromeq

ten film jest bardziej byc może adresowany do ludzi, którzy interesują się bilardem. mi się podobal. w filmie wystąpili prawdziwi bilardziści, np Grady Seasons to Keith McCready - bilardowy wymiatacz ;]

None200

Racja, film nie wciąga. Mógłbym go wyłączyć w dowolnej chwili i nie interesowałoby mnie co będzie dalej.

ocenił(a) film na 5
filozof71

Jakaś bariera sztuczności w tym była. Fragmenty były strasznie sztampowe, nie bardzo wiadomo, co miało być motorem tego filmu.

None200

Mógłbyś nie spoilerować bez ostrzeżenia, kutafonie?

ocenił(a) film na 6
JackCarver

czasu nie cofnę :I

przy okazji podbiłeś temat ze spojlerami na samą górę, więc kolejne podziękowania i tytuły winny spaść na Twoje barki ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones