PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103488}

Komórka

Cellular
6,8 56 319
ocen
6,8 10 1 56319
5,9 7
ocen krytyków
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

Pomysł dobry, ale wykonanie... tragedia. Momentami nawet się śmiałam, więc może trzeba
by dopisać komedię jako gatunek tego filmu. Zapowiadało się dobrze, a tu takie
rozczarowanie... Jedyna dobra rzecz, to udział Jasona Stathama w tym filmie, ale przy tego
typu realizacji, nawet jego postać momentami wypadała nierealistycznie, niedorzecznie.
Zmarnowane 1,5h.
Jakiś profesjonalista powinien przerobić scenariusz i dobra ekipa powinna zrealizować ten
projekt od nowa.

CzerwonyKaktus

Ja oglądając ten film miałam cały czas wrażenie, że to jedna z tych telewizyjnych produkcji, które puszczają w środy o 20:00 na Jedynce. Gra aktorska beznadziejna, tylko Statham jakoś to wszystko ratował. Same niedorzeczności, głupie rozwiązania, durne dialogi. Naprawdę słaby film.

ocenił(a) film na 7
kruk13

zgadzam się w 100%, Basinger wszystko intonowała, jakby chciała zaciągnąć połowę obsady do łóżka, fabuła chwilami nielogiczna... gdyby nie Statham, to wogóle kupa by była

ocenił(a) film na 4
wujekowad

dla mnie to w ogole kupa byla ;). bylam na tym w kinie - cale szczescie mialam darmowe wejsciwki. poza piosenka niny simone nie bylo nic co by przyciagnelo uwage. basinger byla tak irytujaca, ze az strach. w ogole napiecie w tym filmie bylo takie jak jazda rozklekotanym tramwajem

ocenił(a) film na 5
sowanna

Moim zdaniem w gatunku ktoś powinien dopisać komedia. Bo serio tak ten film jest nakręcony. Też mnie śmieszyło kilka sytuacji. Przecież ten prawnik z PORSCHE albo ta babka w quicksilver... no kabaret. Przez takie sceny film u mnie stracił. I oceniam 5/10 bo chciałem zobaczyć normalny film sensacyjny, a nie komedię.

ocenił(a) film na 5
CzerwonyKaktus

Racja nie wykorzystany potencjał może po prostu reżyser i jego ekipa nie nadawali się do tej produkcji i zrobili to o tak po swojemu z czego wyszło nic specjalnego,a Jason tutaj kompletnie nie pasował był bezbarwny widać twórcy wzięli dobrego znanego aktora ale nie mieli na niego pomysłu przez co nawet J. Statham nie ratuje tego filmu.Moja ocena 5/10 i tak na marginesie:Czy naprawdę jest możliwe by bez wybijania numeru się z kimś połączyć? i jakim cudem ten młody miał numer Ethana jak on do niego przecież nie dzwonił więc czemu go miał w połączeniach.

CzerwonyKaktus

Świetny, pomysłowy, intrygujący, trzyma w napięciu, moze dlatego, ze nie oglądałam od początku.
Naprawdę mi się podobał pod każdym względem, zupełnie serio.
Nie rozumiem narzekania i marudzenia. 8/10

ocenił(a) film na 7
CzerwonyKaktus

mnie z jednej strony zachwycał a z jednej irytował. Reżyser nie pociągnął tematu w stylu dobrego thrilleru, dlatego mniej więcej od połowy oglądąło się jak zwykłą sensacyjkę jakich wiele, z niepotrzebnym klimatem ala'komediowym. Takie pomieszane z poplątanym. Nie wiadomo czy się denerwować czy basigner przeżyje (chociaż przy tego typu produkcjach to jakby oczywiste) czy śmiać się z coraz to bardziej absurdalnych fuksów chłoptasia który jej pomagał tak, że nic mu nie wychodziło. Daję 7/10, bo jednak ogląda się ciekawie i film nie spuszcza z tonu do damego końca.

ocenił(a) film na 4
CzerwonyKaktus

klasa B - dialogi, fabuła... tyle, że z całkiem dobrą obsadą, która nie ratuje jednak filmu.
Miałem wrażenie, że oglądam typowe kino dla tvn 7, tele 5 czasem tvp2 - którym raczą nas owe stacje w środku tygodnia o godz. 20:00 - najczęściej jak na innych programach leci Liga Mistrzów. no takie kino dla kur domowych. i tu było dokładnie to samo - no tylko aktorzy bardziej znani...

Ciepiel

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 4
kotbury

To co tu robisz?
Bez odbioru.

ocenił(a) film na 10
CzerwonyKaktus

dla mnie film b.spoko. majstersztyk fabuly i zasluguje na remake z koniecznymi poprawkami tylko teraz moze byc za pozno bo technika jest na takim poziomie ze kamera na kasete i malo znany telefon z opcja nagrywania video nie przejdzie

ocenił(a) film na 4
CzerwonyKaktus

zgadzam się w 100% gra aktorska na strasznym poziomie Terat Telewizji w marnym wykonaniu. Nie polecam moja ocena 5

ocenił(a) film na 4
CzerwonyKaktus

Oglądałem tylko ze względu na Stathama.

SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Film kretyński, to mało powiedziane. To miał być film akcji, sensacyjny.. a więc zaczyna się prawidłowo.. następnie przechodzimy do krainy lalusiów i idiotycznych panienek.. zastanawiam się co jest głównym wątkiem.. porwanie czy może dziecinność głównego bohatera, którego rzuciła dziewczyna i stara się nie być żałosnym, żeby do niego wróciła.. i oto dostaje szanse, szybko ubiera swoją różową koszulkę superbohatera i rusza w bój... najpierw mamy przypadek, że do niego zadzwoniła nauczycielka biologii ze specjalizacją elektrotechnika, zawód: składanie rozwalonych telefonów..następnie mamy znów przypadek, kiedy to na policji w niewyjaśniony dla NASA sposób, nie ma zasięgu na wysokim piętrze!! bo normalnie im niżej tym większy zasięg, górnicy są mega napromieniowani w kopalniach...ale idźmy dalej...będąc w szkole, zabiera szkolnemu harcerzykowi samochód, który na całe szczęście całkiem przypadkowo stał z otwartymi drzwiami i z włączonym silnikiem, a nasz harcerzyk sobie stoi i krzyczy.."stój!"... co tam dalej.. kradnie samochód jakiemuś gogusiowi, a jeszcze wcześniej dzięki zakłóceniom udaje się porwanej kobiecie dodzwonić do dwóch telefonów na raz... zaraz pójdę spróbować..tylko wcześniej rozwalę stacjonarny i poproszę dentystę, żeby mi go poskładał...po pożyczeniu samochodu, wpada do tunelu.. i uwaga tutaj rozgrywa się coś niewiarygodnego! Zatrzymuje się, bo w tunelu nie ma zasięgu?!?!?! Jak to możliwe?!?!?! Przecież jakby wyszedł na wieżę Eifla to bym zrozumiał, ale w tunelu?!?!.. no nic zatrzymuje się jakby nigdy nic, gdzieś tam sobie samochody trąbią, ktoś krzyczy i nasz różowy dzielny bohater ot tak wciska wsteczny i jedzie! To jest niewiarygodne... niewiiarygodnie debilne... oczywiście nikogo nie potrąca... aha zapomniałem.. jeszcze wcześniej sobie jechał pod prąd, ja wiem pewnie pędził z 70km/h ale samochody na całe szczęście go sobie omijały, więc w sumie jakby nawet zajął 3 pasy to bez problemu by jechał bez żadnej stłuczki.. no i absurd cofania w tunelu bez żadnych konsekwencji wychodzi mu na dobre...w sumie średnio pamiętam co dalej bo tak kretyńskiego filmu już dawno nie widziałem.. nie słabego, a debilnego... można byłoby się przyczepić, że pani biologo-elektrotechniczka akurat rozcięła byczego faceta, że ten nagle osłabł z sił, ale wcześniej trenowała to na żabach i każda z tym samym skutkiem padała na ziemię...w sumie z niewiadomych przyczyn porywacze nie zabili rodziny, która nie miała kasety no i jeszcze jeden moment, pod koniec filmu w aucie nasza dzielna porwana pani biolog z siłą pudziana poddusiła kierowcę kajdankami, brawo! Na szczęście kierowca był nierozgarnięty bo po prostu mógł złapać jej ręce i wygiąć, mógł siępochylić do przodu, mógł zrobić cokolwiek, ale na szczęście na ten pomysł przypadkiem nie wpadł, bo zapewne pani biolog wiedziała gdzie poddusić, żeby napastnik w 5sekund opadł z sił...

Tak więc ten film jest durny, debilny, kretyński, idiotyczny... i raczej powinien nosić tytuł "Debile z przypadku" niż Komórka.. szczególnie, że dzwoniła ze stacjonarnego..na komórkę.. to bez sensu..

Szkoda komentować ten film, mi by się nie chciało.

forzamilan1

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 3
CzerwonyKaktus

Zgoda - 3/10 !!!

CzerwonyKaktus

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones