Komornicy

Repo Man

1984 1 godz. 32 min.
6,2 1 757
ocen
6,2 10 1757
1 482
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":88333,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Repo+Man-1984-88333/tv","text":"W TV"}]}

Bud (Harry Dean Stanton) jest właścicielem firmy kredytującej zakupy samochodów. Jeśli dłużnicy nie wywiązują się ze spłacania rat, trzeba im odbierać auta. Pewnego dnia Bud zatrudnia młodego punka, Otto (Emilio Estevez). Chłopak szybko przyswaja sobie metody odzyskiwania niespłaconych samochodów. Już na początku poznaje Leilę, która spotkała UFO, i popada w poważny konflikt z gangiem braci Rodriguez.

phill_dean
opis użytkownika

Otto (Emilio Estevez) jest nastoletnim punkiem, bez perspektyw, pracującym jako porządkowy w sklepie. Pewnego dnia zatrzymuje go nieznajomy, który proponuje mu 20$ za dostarczenie wozu swojej żony do pobliskiego komisu. Otto orientuje się, iż to nie do końca prawda, jednak jest już za późno. Bud (Harry Dean Stanton) wciąga chłopaka w interes, polegający na zabieraniu aut nie wywiązującym się dłużnikom. Tymczasem po mieście porusza się tajemniczy żółty Chevrolet, o którego zabiegają nie tylko samochodowe gangi...

mOnrOe
opis użytkownika

Młody punk Otto Maddox zatrudnia się jako komornik. Jego zadaniem jest odzyskiwanie pojazdów od niesolidnych dłużników. Kiedy zaczyna się już wdrażać w ten zawód ma możliwość otrzymania premii w wysokości 20 tys. dolarów za odzyskanie chevroleta malibu rocznik 1964. Samochodem "rozbija się" fizyk atomowy. Maddox rozpoczyna łowy.

Picu
opis użytkownika