film

Kompas szkieletora

The Skeleton's Compass
2022
1h 21m
4,8 141
ocen
4,8 10 1 141
Trzynastoletni Champ Brown wkrótce wyprowadzi się wraz z rodzicami ze swojego miasteczka. Oznacza to pożegnanie z przyjaciółmi z dzieciństwa. Tymczasem okazuje się, że... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Kompas szkieletora zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Kompas szkieletora
Zwiastun nr 1 (polski)
Kompas szkieletora
Spot nr 1 (polski)
Kompas szkieletora
Klip Agnieszka Warchulska zaprasza na film
nr 1 (polski) 2023-06-26T13:10:14 https://fwcdn.pl/webv/57/65/65765/65765.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/118/10038118/Kompas_szkieletora___zwiastun_PL.vp9.1080p.webm

Trzynastoletni Champ Brown wkrótce wyprowadzi się wraz z rodzicami ze swojego miasteczka. Oznacza to pożegnanie z przyjaciółmi z dzieciństwa. Tymczasem okazuje się, że grupę młodych poszukiwaczy przygód czekają jeszcze niemałe tarapaty i niesamowita wyprawa – znajoma okolica skrywa bowiem pewien sekret. Chłopiec znajduje w lesie szkieletTrzynastoletni Champ Brown wkrótce wyprowadzi się wraz z rodzicami ze swojego miasteczka. Oznacza to pożegnanie z przyjaciółmi z dzieciństwa. Tymczasem okazuje się, że grupę młodych poszukiwaczy przygód czekają jeszcze niemałe tarapaty i niesamowita wyprawa – znajoma okolica skrywa bowiem pewien sekret. Chłopiec znajduje w lesie szkielet poszukiwacza złota z XIX wieku, tajemniczy kompas i pożółkły ze starości dziennik. Odważni badacze są gotowi rozwiązać zagadkę i podążyć śladami zaginionego skarbu. Nie odstraszy ich nawet ryzyko, jakie niesie podróż w czasie!

dystrybucja
Forum Film Poland
studio
Mapelle Films / Mercy Road Entertainment
tytuł oryg.
The Skeleton's Compass
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Kto to wpuścił do kin? 80 minut męczarni. Bohaterowie działają nielogicznie. Sceny to zlepek dziwnych min i dialogów ludzi bez wyrazu. Nawet momenty, które mają coś wyjaśniać są tak jałowe, że ciężko nie parsknąć z zażenowania. Wygląda jakby film został nakręcony w jeden dzień. Strata czasu.

xDDDDDDDD

Do obejrzenia. Trochę bzdurny, dubbing PL tragiczny. Z braku łaku jak nie ma już wyboru. Wiadomo - to kino dla dzieci, ale bez przesady. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones