PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 694
oceny
7,5 10 1 44694
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

Ostatnio obejrzałem go sobie w jakości full hd i powiem wam jedno.Rewelacja.
Kontrolerzy zyskują jeszcze bardziej na jakości i klimacie.
Z okazji 10 lecia odpowiedzcie proszę na kilka pytań odnośnie kontrolerów:
1.Wasze ulubione sceny
2.Wasze ulubione teksty
3.Wasze ulubione utwory
4.Wasz ulubiony bohater poboczny
5.Co was najbardziej urzekło w filmie
6.Wymień największe zagadki w filmie

ocenił(a) film na 8
mackal83

Z mojej strony jedna scena, której nie sposób zapomnieć... nadjeżdżające metro, muzyka towarzysząca, kontrolerzy na stacji i pijany motorniczy... nie sposób nie płakać ze śmiechu.

ocenił(a) film na 8
mackal83

Też oglądałem na blu.Kolory takie właśnie powinny być a nie jak w dzisiejszych czasach wszystko cukierkowe i nienaturalne.Co do samego filmu to niezły klimat metra i dobra muzyka.Było trochę naciąganych scen ale i tak leci ode mnie 8/10

ocenił(a) film na 10
mackal83

1.Kolejowanie
2.Trudny wybór - chyba sceny z kontrolowaniem biletów (w pociągu i na peronie)
3. Podkład do wszystkich scen
4.Bela
5.Humor
6.Kim jest morderca i dlaczego nocuje w jakiejś podziemnej norze/Kiedy Kapeć dostanie za swoje/Nie da się zawczasu wypatrzeć McGuffina

mackal83

Najlepszy film ever.
Można gdzieś dostać wersję na Blu Disku w Polsce?

ocenił(a) film na 10
mackal83

Przyłączam się do pytania:)

mackal83

Kontroll.2011.720p.BluRay.x264-DON ma ktoś napisy do tej wersji? (o co chodzi z tym 2011 - wznowienie w hd?) ?

ocenił(a) film na 7
the_men_from_okinawa

Przepraszam, że zawracam głowę po takim czasie, ale jestem ciekaw, czy udało Ci się znaleźć napisy do tej właśnie wersji? Znalazłem tylko wersję bez lektora, tę którą podałeś. A może jest jakaś inna wersja w HD z lektorem lub napisami?

ocenił(a) film na 10
mackal83

Dawno, żaden film mnie tak nie zniszczył. Nie ma nic piękniejszego niż takie właśnie perełki. Muzyką również trudno się nie zachwycić. Z mojej strony uczciwa dycha dla tego filmu bez zbędnego gadania. Polecam to trzeba zobaczyć :)

ocenił(a) film na 10
nexus0

Cieszy mnie to.
z chęcią pogadałbym o tym filmie.

ocenił(a) film na 9
mackal83

1. Sprawdzanie biletów :)
4. Kapeć- już zawsze będę go trochę kochać
5. Piękno i brzydota.

mackal83

1. gdy Bela przypieka sobie brew zapalniczką

ocenił(a) film na 10
mackal83

1.Wasze ulubione sceny -16:41 scena kiedy "wpychacz" wchodzi do metra. Może jestem nienormalny ale oddanie psychiki człowieka poprzez filmowanie go z tyłu ze zbliżeniem na dłoń i jej gesty mnie powaliła, do tego pies i muzyka ! Takiego czegoś sie już nie robi.
Kolejna scena - wyjście do światła 1:41:49.
6. i do tego podpinam pytanie To był Bulcsú czy nie ? Bardzo wiele wskazuje na niego jednak nie jest to jasno powiedziane.

Wiem że to nie Transformers ale nie potrafię pojąc dlaczego oceny są takie niskie.

ocenił(a) film na 8
sandalarz

To raczej nie było on ale też chciałbym wiedzieć kto?

ocenił(a) film na 10
mackal83

scena schodzenia "wpychacza" do metra. Muzyka i detale włącznie z poręczą i muskającą ją ręką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones