PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241192}

Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

Cinderella III: A Twist in Time
6,5 7 023
oceny
6,5 10 1 7023
Kopciuszek 3: Co by było gdyby...
powrót do forum filmu Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

Ładni tylko z ładnymi, brzydcy tylko z brzydkimi. Ewentualnie brzydki facet + ładna kobieta. Brzydka kobieta nie może mieć przystojnego faceta. Jak jest brzydka ,to też wredna i nieokrzesana. Tak to ten film przedstawia. Piękni Książe i Kopciuszek, gruby i niski Król ale oczywiście jego wielka miłość była super laską. Anastazja jest brzydka więc na pewno nie znajdzie księcia tylko co najwyżej otyłego piekarza (którego poznajemy w Kopciuszku 2). W świecie Disneya nie było by przypadku ,żeby brzydka dziewczyna była z przystojnym facetem. Jestem pewna ,że nie ma ani jednej takiej pary. Jedyny przekaz jaki wyciągnęłam z tego filmu to taki ,że brzydka nie może liczyć na księcia. Nie mogli zrobić drugiego, podobnego księcia ,który by się w niej zakochał ze względu na jej dobre serce. Nie, liczy się tylko wygląd. Przynajmniej u kobiety. No bo w końcu książe raczej pokochał Kopciuszka za jej wygląd nie charakter, bo nawet jej nie znał.

ocenił(a) film na 6
FearTheRipper

Tak jak w życiu
Przystojni i bogaci jak książę zawsze mają super laski. Brzydkim pozostają brzydkie.

wojtekrot

Nieprawda, że zawsze tak jest w życiu.. Często nawet bogaci i przystojni mężczyźni mają brzydkie żony, które bardzo kochają. Też nie podoba mi się ten przekaz. Brakuje takiej pary.

FearTheRipper

A co z Dzwonnikiem z NotreDame?

Maressa97

Gdzie w "Dzwonniku" jest kobieta nie wpisująca się w kanony urody?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones