PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182250}
3,8 573
oceny
3,8 10 1 573
Koszmar minionej zimy
powrót do forum filmu Koszmar minionej zimy

Ten film nie wiem co o tym myśleć parodia Freddiego Krugera czy Laleczki Chucky no i
Rybaka z Koszmaru minionego lata to jakieś dno i tandeta i to bardzo żałosna .Dałem 5 bo
trochę było momentami zabawne, ale to kolejna amatorszczyzna i jakieś głupie żarty .Może i
takie postacie jak ten Mohikanin były zabawne, ale reżyser to jakiś naprawdę idiota. Miał
może i dobry pomysł ale zrobił nie wiem czy to można nazwać filmem bo to nawet nie
umywa się do filmu.Jeśli ktoś chce obejrzeć największą tandetę jaką mógł wymyślić
człowiek to jest to dobry pokaz jak nie należy nagrywać filmów .Głupio wyszło może i teksty
były niektóre śmieszne ale jak można tak głupio było to nagrać ? .Ani to nie było zabawne
chodzi o grę aktorską bo była poniżej zera .Jeśli to można nazwać grą aktorską bo takie coś
to można dać do pośmiania się na you tuba tak samo żałosna kupa jak Piotrek Trzynastego
.Tam chociaż zagrał Pazura który nie wiem jak mógł zagrać w takim gniocie który uderza
głupotą na kilometr .Jeśli chciał nagrać film to powinien to zrobić dobrze a nie iść i
wymyślać taką głupotę .

Lubię to! za "ętej"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones