PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6854}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
7,2 92 860
ocen
7,2 10 1 92860
7,2 21
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

Skoro za życia zabijał małe dzieci, dlaczego po śmierci morduje nastolatków? Rozumiem to z produkcyjnego punktu widzenia, bo przecież nie mogli zrobić filmu o mordowaniu dzieci, ale pod względem fabularnym to trochę bez sensu.

ocenił(a) film na 8
GxZas

bo urosły.

GxZas

"Rodzice zaczęli ścigać go na własną rękę. Spalili Freddy’ego w kotłowni w której się ukrywał, a zwłoki wrzucili do bagażnika samochodu na złomowisku. Jednak Freddy przed śmiercią zawarł pakt z siłami zła, które obdarzyły go nieśmiertelnością. Od tej pory Freddy nawiedzał swoje ofiary – które były dziećmi osób, które brały udział w zabójstwie Freddy’ego – w snach. Jeżeli w śnie nie udało się ofierze uciec Freddy’emu, nigdy już się nie budziła. Młodzi ludzie umierali, ponieważ ich przodkowie zamordowali Freddy’ego."
myślę, że wszystko jasne.

ocenił(a) film na 9
Gotowka

owszem, ale na początku czwartej części wyrżnął już wszystkich :) a potem i tak zajmował się nastolatkami.

ocenił(a) film na 8
the_governor

Dlatego dla mnie Koszmar z ulicy Wiązów kończy się na 3 częśći.Reszta to badziew...

ocenił(a) film na 9
Krystian1984

Dla mnie 2 też szału nie robiła. 1 i 3 natomiast fenomenalne.
Niektóre odcinki Freddys Nightmares też nie były złe, a i miały sporo smaczków.

ocenił(a) film na 10
the_governor

2ka duzo lepsza i mroczniejsza niz czesc 1wsza. Swietna rola Jessiego jedynego meskiego glownego bohatera w calej serii, zagral duzo bardziej przekonywujaco niz Johny Depp w 1ce.

ocenił(a) film na 10
Krystian1984

5 jest najlepsza z calej serii

ocenił(a) film na 10
GxZas

w oryginale freddy miał być pedofilem ale wtedy było o tym tak głośno w USA że zaniechali ten pomysł

ocenił(a) film na 6
piotrekpiterpiterowski

czyli równie dobrze mógłby być księdzem :]

dariusgromnicki

Raczej homoseksualistą

ocenił(a) film na 7
dariusgromnicki

Nie każdy ksiądz jest pedofilem i nie każdy homoseksualista jest pedofilem. Skąd w ogóle ten pomysł? Ok, jest dużo księdzy - zboczeńców, ale nie wszyscy nimi są, a tak zabrzmiało twoje zdanie. Co do homo to dlaczego niby oni mają być pedofilami? :/ Ludzie, zastanówcie się czasami co piszecie.

ocenił(a) film na 6
x80023413

Wyluzuj. I nie wrzucam wszystkich do jednego wora. Z mojej strony to był czarny humor. Żarty o księdzach ruchających dzieci są tak powszechne jak o blondynce czy Żydach.
wolverinex nie wiem co miał na myśli. Wydaje mi się, że większość pedofili to hetero.

ocenił(a) film na 7
dariusgromnicki

XD Ok ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones