PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6854}

Koszmar z ulicy Wiązów

A Nightmare on Elm Street
7,2 92 765
ocen
7,2 10 1 92765
7,2 20
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów

Pytanie dla fanów serii i nie tylko,którą część Koszmaru z ulicy Wiązów uważacie za najlepszą.A może ktoś zrobi zestawienie od najlepszej do najgorszej części ?

ocenił(a) film na 8
mialszczodry

hhmmmm no ja widziałam tylko pierwszą, i zapewne jest najlepsza, bo nr 1 zawsze jest najlepszy:D

ocenił(a) film na 10
lorraine93

dla mnie (fana całej serii) najlepsza jest pierwsza część. na drugim stawiam "nowy koszmar". na temacie freddyego krugera zna się najlepiej jego ojciec czyli wes craven. na trzecim miejscu postawiłbym trzecią i czwartą część (do dziś trudno mi ocenić która lepsza).
najgorsza część to zdecydowanie druga a zaraz po niej szósta - za zrobienie z krugera komika.

ocenił(a) film na 9
michi468

1. zdecydowanie naj :)
2. Nowy KOszmar Wesa Cravena
3. 3 część
4. czwarta część:)
5.piąta część :)
6. druga część
7. szósta najgorsza moim zdaniem :)


ocenił(a) film na 9
sarah496

oczywiscie na 1szym miejscu jedynka zdecydowanie naj :)

ocenił(a) film na 9
sarah496

Zdecydowanie najlepsza jest część pierwsza "Koszmaru z ulicy Wiązów". Wszystkie sequele to filmy przeciętne i komercyjne. Żerowały na sukcesie części pierwszej. Niezły jest jeszcze "Nowy koszmar Wesa Cravena". Jednak jak już wspominałem warta uwagi jest tylko część pierwsza. Jeżeli ktoś nie oglądał żadnego filmu z Freddym to niech nie waży się oglądać najpierw któregoś z sequeli. Najlepiej zaczynać film od tej części, bo jest zdecydowanie najlepsza.

użytkownik usunięty
Ceglas

1. NoES III
2. NoES I
3. NoES IV
4. New Nightmare
5. Freddy vs Jason
6. NoES V
7. Freddy's dead
8. NoES II
(9. Freddy vs Ghostbusters)

ocenił(a) film na 9
Ceglas

1.Koszmar z ulicy wiązów (1984)
2.Koszmar z ulicy wiązów 3
3.Freddy nie żyje. Koniec koszmaru.
4.Koszmar z ulicy wiązów 4
5.Freddy vs Jason
6.Koszmar z ulicy wiązów 2
7.Koszmar z ulicy wiązów 5
8.Koszmar z ulicy wiązów (2010)

ocenił(a) film na 9
mialszczodry

1. NoES 3
2. NoES 1
3. NoES 4
4. NoES 2
5. New Nightmare
6. NoES 5
7. NoES 6

ocenił(a) film na 9
junior_dos_santos

ps nie wiem czemu tyle osob uwaza ze dwójka słaba, jak dla mnie super klimat ma. slabą za to nazwałbym szóstkę - za bardzo poszla w srednio zabawną komedię niestety :/

ocenił(a) film na 9
junior_dos_santos

A dla mnie właśnie część szósta jest świetną czarna komedia ;)

ocenił(a) film na 9
arieljarosz

W sumie też trzyma poziom, wg mnie za bardzo wlasnie w komedię poszli, ale niektorym sie to wlasnie spodoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones